تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۵ - ۱۷:۲۱ کد مطلب 87516

باور رفتنت سخت است، افسانه "پرسپولیس"

پیکر اسطوره سرطلایی فوتبال ایران ساعت ۱۱:۴۰ امروز دوشنبه در خانه ابدی به خاک سپرده شد، در حالی که روحش در آسمان‌ها پرواز می‌کند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، سایت رسمی باشگاه پرسپولیس نوشت: پیکر زنده یاد همایون بهزادی در میان غم و اندوه و اشک خانواده و اهالی فوتبال، در قطعه نام‌آوران بهشت زهرا (س) […]

پیکر اسطوره سرطلایی فوتبال ایران ساعت ۱۱:۴۰ امروز دوشنبه در خانه ابدی به خاک سپرده شد، در حالی که روحش در آسمان‌ها پرواز می‌کند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، سایت رسمی باشگاه پرسپولیس نوشت: پیکر زنده یاد همایون بهزادی در میان غم و اندوه و اشک خانواده و اهالی فوتبال، در قطعه نام‌آوران بهشت زهرا (س) به خاک سپرده شد.

پیکر اسطوره فوتبال ایران صبح امروز پس از تشییع و نماز در ورزشگاه امجدیه بلافاصله به بهشت زهرا (س) و قطعه نام‌آوران منتقل شد.

جعفر کاشانی، علی اکبر طاهری، محمد زادمهر و حسین عبدی از هیأت مدیره باشگاه، پندار خمارلو و محمد ترکاشوند و جمعی دیگر از مدیران و مسوولان باشگاه، حمید جاسمیان، علی پروین، رضا وطنخواه، محمود خوردبین، بهروز سلطانی، ناصر محمدخانی، محمد حسن انصاری فرد، محمد پنجعلی، حمید درخشان، خانواده مرحوم رضا احدی، محمد نوازی، محمد مایلی کهن، فرشاد پیوس، بهتاش فریبا، اعضای کانون هواداران پرسپولیس و استقلال از حاضران در مراسم خاکسپاری بودند.

در هنگام قرار دادن پیکر همایون بهزادی در خاک، اکثر حاضران در مراسم به شدت منقلب شده و ابراز احساسات می‌کردند. در یک صحنه هم در حالی که فرشاد پیوس و ناصر محمد خانی زوج رویایی خط حمله پرسپولیس در دهه ۶۰ یکدیگر را در آغوش گرفته بودند، علی پروین که سال‌ها مربی آنها بود، این دو را همزمان در آغوش گرفت.

همایون بهزادی، مردی که در زمره افسانه‌های فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس بود، اکنون چون قهرمانان اساطیری در یادها، یادداشت‌ها و روایات مستند است. او اکنون در دل خاک آرمیده است اما باور رفتنش سخت است. گویی او هنوز با آن کلام شیرین و پرسوزش در حال گفتگو با ماست.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: