تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۶ - ۱۴:۲۱ کد مطلب 87552

تأیید صلاحیت ۲ نامزد مجلس خبرگان در خراسان جنوبی/۴ نفر انصراف دادند

مسئول هیئت نظارت بر انتخابات خراسان جنوبی گفت: از مجموع ۷ نفر ثبت‌نام‌کننده برای ورود به مجلس خبرگان رهبری در خراسان جنوبی ۴ نفر انصراف و دو نفر تأیید صلاحیت شدند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، حجت‌الاسلام علی محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بیرجند اظهار کرد: امسال ۷ نفر در خراسان جنوبی برای تصدی […]

مسئول هیئت نظارت بر انتخابات خراسان جنوبی گفت: از مجموع ۷ نفر ثبت‌نام‌کننده برای ورود به مجلس خبرگان رهبری در خراسان جنوبی ۴ نفر انصراف و دو نفر تأیید صلاحیت شدند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، حجت‌الاسلام علی محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بیرجند اظهار کرد: امسال ۷ نفر در خراسان جنوبی برای تصدی یک کرسی در مجلس خبرگان رهبری ثبت‌نام کردند.

وی اضافه کرد: از مجموع ثبت‌نام‌ شده‌ها برای ورود به مجلس خبرگان رهبری در خراسان جنوبی ۴ نفر انصراف و دو نفر تأیید صلاحیت شدند.

محمدی افزود: نتیجه بررسی صلاحیت‌ها به ستاد انتخابات اعلام شده تا به کاندیدا ابلاغ شود.

لازم به ذکر است، این استان دارای یک کرسی در مجلس خبرگان رهبری است، همچنین در حال حاضر آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی نماینده مردم در این مجلس است.

گفته می‌شود، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و آیت‌الله ابراهیم ربانی دو کاندیدای تأیید صلاحیت شده هستند که این دو نیز در دوره گذشته با هم رقابت کردند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: