تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۶ - ۲۲:۵۴ کد مطلب 87580

نرخ‌جدیدجریمه‌های‌تخلفات‌رانندگی‌ابلاغ‌شد

اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور، مصوبه هیأت وزیران درباره جریمه‌های تخلفات مربوط به حمل و نقل و عبور و مرور در کلیه نقاط کشور و مناطق آزاد تجاری- صنعتی را ابلاغ کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور، مصوبه هیئت وزیران درباره جریمه های تخلفات مربوط به حمل و نقل و عبور […]

اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور، مصوبه هیأت وزیران درباره جریمه‌های تخلفات مربوط به حمل و نقل و عبور و مرور در کلیه نقاط کشور و مناطق آزاد تجاری- صنعتی را ابلاغ کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور، مصوبه هیئت وزیران درباره جریمه های تخلفات مربوط به حمل و نقل و عبور و مرور در کلیه نقاط کشور و مناطق آزاد تجاری – صنعتی را ابلاغ کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، متن مصوبه هیئت وزیران به شرح زیر است:

جریمه های تخلفات مربوط به حمل و نقل و عبور و مرور در کلیه نقاط کشور و مناطق آزاد تجاری – صنعتی موضوع تصویب نامه شماره ۱۶۹۴۳۲/ت۴۶۷۴۸ک مورخ ۲۸/۸/۱۳۹۰ به شرح جدول پیوست که تأیید شده به مهر دفتر هیئت دولت است، اصلاح می شود.

اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور، این مصوبه را در تاریخ ۲۱/۱۰/۱۳۹۴ برای اجرا به وزارت کشور، وزارت راه و شهرسازی، وزارت دادگستری ابلاغ کرد.
 
برای مشاهده جدول جریمه های تخلفات رانندگی، اینجا را کلیک کنید.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: