تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۷ - ۰۵:۲۳ کد مطلب 87585

دستگیری اراذل و اوباش در بابلسر

دادستان بابلسر با بیان اینکه افراد در فضای مجازی با به‌کاربردن الفاظ رکیک و توهین‌آمیز به تهدید افراد مورد نظر خود می‌پرداختند، توسط پلیس دستگیر شدند، گفت: دو اراذل و اوباش در این ارتباط در بابلسر دستگیر شدند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، محسن نوروزی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بابلسر به پخش کلیپ‌هایی […]

دادستان بابلسر با بیان اینکه افراد در فضای مجازی با به‌کاربردن الفاظ رکیک و توهین‌آمیز به تهدید افراد مورد نظر خود می‌پرداختند، توسط پلیس دستگیر شدند، گفت: دو اراذل و اوباش در این ارتباط در بابلسر دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، محسن نوروزی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بابلسر به پخش کلیپ‌هایی توهین‌آمیز همراه با تهدید و به‌کاربردن الفاظ  رکیک در سطح شهرستان بابلسر اشاره کرد و افزود: در چند روز اخیر شاهد پخش کلیپ‌هایی با الفاظ رکیک و تهدیدآمیز در فضای مجازی بودیم که با مشاهده آن بلافاصله دستور بررسی و شناسایی افراد را صادر شد.

وی اظهار کرد: متهمان در فضای مجازی با به‌کاربردن الفاظ رکیک و توهین‌آمیز که عفت عمومی را جریحه‌دار می‌کرد اقدام به تهدید و توهین افراد مورد نظر خود می‌کردند.

دادستان بابلسر تصریح کرد: ماموران ما توانستند بلافاصله افراد را شناسایی و دو نفر را در رابطه با این پرونده دستگیر و با قرار قانونی به زندان معرفی کننند.

نوروزی در پایان گفت: در حال حاضر یک نفر درباره این پرونده متواری شده است که به دنبال دستگیری وی هستیم.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: