تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۷ - ۲۲:۴۸ کد مطلب 87638

برخورد با دانشجویان منتقد برجام در اهواز

دانشجوی منتقد برجام گفت: مامور نیروی انتظامی با لحنی عتاب آمیز می‌گفت چرا در مورد برجام انتقاد می‌کنید؟ اصلاً به شما چه ربطی دارد؟ به گزارش پایگاه ۵۹۸، یکی از دانشجویان منتقد برجام در اهواز در گفت و گو با خبرگزاری دانشجو، اظهار داشت: با یکی از دوستان در حال خرید از نمایشگاه کتاب اهواز […]

دانشجوی منتقد برجام گفت: مامور نیروی انتظامی با لحنی عتاب آمیز می‌گفت چرا در مورد برجام انتقاد می‌کنید؟ اصلاً به شما چه ربطی دارد؟

به گزارش پایگاه ۵۹۸، یکی از دانشجویان منتقد برجام در اهواز در گفت و گو با خبرگزاری دانشجو، اظهار داشت: با یکی از دوستان در حال خرید از نمایشگاه کتاب اهواز بودیم که پس از خرید در حال برگشت به سمت خانه بودیم. در طول مسیر با دوستم درباره خسارت هایی که برجام به کشور وارد کرده و اینکه دولت با سیاست انفعال خود به اقتدار کشور آسیب زده صحبت می کردیم که ماموران نیروی انتظامی به سمت ما آمدند و شروع به هل دادند و داد و بیداد کردند.

این دانشجو ادامه داد: مامور نیروی انتظامی با لحنی عتاب آمیز می گفت چرا در مورد برجام انتقاد می کنید؟ اصلاً به شما چه ربطی دارد؟ که این باعث ایجاد رعب و وحشت بین مردم شد و ما هم سریع از آنجا دور شدیم.

وی گفت: متاسفانه رئیس جمهور با وجود ادعای  آزادی بیان همواره منتقدان خود را ادبیات تند و نامناسب مورد خطاب قرار داده که پس از گفتن بیان اینکه منتقدان برند به جهنم، اخیراً هم پس از توافق برجام خطاب به منتقدان گفت: دیگر کسی حق نقد بر برجام ندارد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: