تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۰ - ۱۴:۲۸ کد مطلب 87754

فراخوان کمک و مشارکت در امر خیر

منطقه ای محروم با جمعیتی بالغ ۱۷۰۰۰ نفر فاقد مسجد بوده و نیازمند مشارکت و کمک شما عزیزان میباشد تا بتوانند کلنگ ساخت این مسجد را بزنند . به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تابناک دیلی، مشارکت در ساخت مساجد ، نوعی صدقه جاری است که در دین مبین اسلام بسیار تأکید شده است […]

منطقه ای محروم با جمعیتی بالغ ۱۷۰۰۰ نفر فاقد مسجد بوده و نیازمند مشارکت و کمک شما عزیزان میباشد تا بتوانند کلنگ ساخت این مسجد را بزنند .

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تابناک دیلی، مشارکت در ساخت مساجد ، نوعی صدقه جاری است که در دین مبین اسلام بسیار تأکید شده است و ثوابی که از این راه به شخص میرسد حتی بعد از مرگ و تا روز قیامت ادامه دارد.

زمین مسجد امام محمد باقر (ع)  با متراژ ۴۱۱۷ متر مربع در نیمه نخست سال ۱۳۹۳ از طرف اداره مسکن و شهر سازی و اداره اوقاف و امور خیریه به هیئت امنا تحویل گردید و ، به طور موقت در یک سوله جهت برگزاری نماز جماعت و مراسمات این مکان آماده بهره برداری شد . مکان مسجد در منطقه ای با تراکم جمعیت تقریبی ۱۷۰۰۰هزار نفر قرار دارد و به امید خدا و کمک شما عزیزان با طرح و نقشه ها و پیش بینی هایی که انجام شده انشالله در آینده یکی از مراکز مهم مذهبی ، فرهنگی ، درمانی و … خواهد شد.

برای مشارکت در ساخت مسجد امام محمد باقر(ع) اینجا کلیک کنید

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: