تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۰ - ۱۴:۲۹ کد مطلب 87766

برخورد امنیتی و شدید ناجا با اعتراض آرام دانشجویان؛

یگان ویژه تقاص ورود به سفارت عربستان را از دانشجویان عدالتخواه گرفت!

به محض نزدیکی دانشجویان به وزارت نفت برای برگزاری تجمعی آرام در اعتراض به قراردادهای جدید نفتی(ipc) گارد یگان ویژه که از ساعت ها قبل در آن محل مستقر شده بود؛ با دانشجویان معترض درگیر شده و دانشجویان دختر و پسر را به شدت مورد ضرب و شتم قرار دادند. تعدادی از دانشجویان معترض نیز بازداشت شدند.

میدان ۷۲/ به محض نزدیکی دانشجویان به وزارت نفت برای برگزاری تجمعی آرام در اعتراض به قراردادهای جدید نفتی(ipc) گارد یگان ویژه که از ساعت ها قبل در آن محل مستقر شده بود؛ با دانشجویان معترض درگیر شده و دانشجویان دختر و پسر را به شدت مورد ضرب و شتم قرار دادند. تعدادی از دانشجویان معترض نیز بازداشت شدند.

دانشجویان حزب‌اللهی در اعتراض به قراردادهای جدید نفتی(ipc) که به گفته کارشناسان در آینده می‌تواند فسادهای عظیم و کرسنت‌های جدیدی را برای صنعت نفت جمهوری اسلامی به بار آورد؛ دست به برگزاری تجمع زدند. دانشجویان با رسیدن به مقابل وزارت نفت و خواندن شعر “وزیر نفت، وزیر نفت، بیرون بیا وقت جوابه” و در دست گرفتن پلاکارت هایی با عنوان “IPC اسم جدید دارسی”، “دارسی، آی پی سی، خدعه انگلیسی”، “خسارت کرسنت ۱۶ برابر اختلاس ۳ هزار میلیاردی”، “تکنوکرات خسته وطن فروشی بسه” اعتراض خود را به این قراردادها اعلام کردند که به محض شروع این اعتراض ها با برخورد شدید نیرو انتظامی مواجه شدند و دانشجویان دختر و پسر مورد ضرب و شتم شدید قرار گرفتند و حدود ۳۸ نفر از آنان دستگیر و زخمی شدند که هنوز خبر مشخصی از آنان در دسترس نیست.

حال باید پرسید که اگر یگان ویژه ناجا توانایی این چنین برخورد کوبنده ای را با دانشجویان معترض دارد، در مقابل سفارت عربستان چه می کرده و چگونه اجازه ورود به ساختمان این سفارت را داده است؟ آیا دانشجویان

 

 

  1. ترانه :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    اگر در برخورد با اراذل و اوباش و منکراتی ها هم برخورد اینگونه شود لا اقل موازنه قدرتمندی ناجا بهتر ظاهر میشود

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: