تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۰ - ۲۱:۰۰ کد مطلب 87788

حضور توسکی در استقلال منتفی شد/ هافبک آلمانی با ناراحتی در حال ترک ایران

هافبک آلمانی کوزویی تا ساعاتی دیگر تهران را به مقصد فرانکفورت ترک خواهد کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، فاتون توسکی که از روز گذشته در آزمایش‌های پزشکی مختلف باشگاه استقلال شرکت کرده است امروز با ناراحتی راهی فرودگاه امام خمینی شد تا تهران را ترک کند. این بازیکن از صبح امروز منتظر تماس مسئولان باشگاه […]

هافبک آلمانی کوزویی تا ساعاتی دیگر تهران را به مقصد فرانکفورت ترک خواهد کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، فاتون توسکی که از روز گذشته در آزمایش‌های پزشکی مختلف باشگاه استقلال شرکت کرده است امروز با ناراحتی راهی فرودگاه امام خمینی شد تا تهران را ترک کند.

این بازیکن از صبح امروز منتظر تماس مسئولان باشگاه بود اما ظاهرا با وی تماس گرفته شده و اعلام کردند ساعت ۱۴ باید به کلینیک برود که همین مسئله باعث ناراحتی این بازیکن شده است.

مدیربرنامه‌های توسکی که به همراه وی به تهران آمده است بعد از تماس مسئولان استقلال خطاب به آنها گفت تا به حال چند بار از وی آزمایش گرفتید و حتی ام آر آی این بازیکن چند بار بازبینی شده و دکتر کیهانی نیز چندین بار عکس‌های پزشکی این بازیکن را دیده است. به همین علت این موضوع با ناراحتی توسکی همراه شده و این بازیکن با تهیه بلیت تهران به استانبول راهی ترکیه می‌شود تا از آنجا به مقصد فرانکفورت آلمان سفر کند.

فاتون توسکی که همین چند روز پیش ادعا می‌کرد از تیم احسان حاج‌صفی پیشنهاد دارد پس از مذاکرات باشگاه استقلال با ناراحتی تهران را به مقصد فرودگاه امام ترک کرد. این بازیکن حتی با هتل المپیک نیز تسویه حساب کرد و حضور او در جمع آبی‌پوشان منتفی شده است.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: