تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۰ - ۲۰:۵۸ کد مطلب 87789

دانشجویان بازداشتی تجمع امروز مقابل وزارت نفت آزاد شدند

جمعی از دانشجویان که صبح امروز در تجمع اعتراضی به قراردادهای نفتی در مقابل وزارت نفت دستگیر شده و برای بازجویی به زندان اوین منتقل شده‌ بودند، آزاد شدند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های تهران از جمله دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی و مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر و امام صادق(ع) که صبح […]

جمعی از دانشجویان که صبح امروز در تجمع اعتراضی به قراردادهای نفتی در مقابل وزارت نفت دستگیر شده و برای بازجویی به زندان اوین منتقل شده‌ بودند، آزاد شدند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های تهران از جمله دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی و مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر و امام صادق(ع) که صبح امروز در تجمع اعتراضی به قراردادهای نفتی در مقابل وزارت نفت دستگیر شده و برای بازجویی به زندان اوین منتقل شده‌ بودند، آزاد شدند.

لازم به ذکر است که قرار بود صبح امروز دانشجویان در اعتراض به قراردادهای جدید نفتی مقابل وزارت نفت تجمع کنند که همزمان با حضور دانشجویان، نیروی انتظامی ضمن ضرب و شتم دانشجویان بسیاری از آنان را بازداشت کرد.

براساس گفته اعضای شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی، نزدیک به ۳۸ نفر از دانشجویان در این تجمع توسط نیروی انتظامی دستگیر شدند.

دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی و مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه امیرکبیر و امام صادق(ع) نیز که در این تجمع بازداشت شده‌بودند، برای بازجویی به زندان اوین منتقل شده بودند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: