تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۰ - ۲۳:۵۸ کد مطلب 87796

ارتش سوریه به چند صد متری مرز ترکیه رسید

نیروهای ارتش سوریه و مقاومت پس از به دست‌گیری کنترل روستای «نواره» در شمال شرق شهرک «عطیره» و پاکسازی ارتفاعات راهبردی «البرکه» و «الخضراء» در استان «لاذقیه» به نزدیکی مرزهای ترکیه رسیدند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، ارتش سوریه با کمک نیروهای دفاع ملی و نیروهای عراق موفق شدند در ادامه پیشروی‌های […]

نیروهای ارتش سوریه و مقاومت پس از به دست‌گیری کنترل روستای «نواره» در شمال شرق شهرک «عطیره» و پاکسازی ارتفاعات راهبردی «البرکه» و «الخضراء» در استان «لاذقیه» به نزدیکی مرزهای ترکیه رسیدند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، ارتش سوریه با کمک نیروهای دفاع ملی و نیروهای عراق موفق شدند در ادامه پیشروی‌های خود در حومه شمالی استان لاذقیه موفق شدند کنترل روستای «نواره» در شمال شرق شهرک «عطیره» را به دست گیرند و به چند صدمتری مرز ترکیه برسند.

در این عملیات ده‌ها تن از عناصر ائتلاف تروریستی «جیش الفتح» کشته شدند.

نیروهای سوری همچنین صبح امروز موفق شدند در اطراف شهرک عطیره ارتفاعات راهبردی «البرکه» و «الخضراء» را آزاد کنند؛ ارتفاعاتی که کاملا بر روستای نواره اشراف دارند.

بنا بر این گزارش، توپخانه ارتش ترکیه بامداد امروز مواضع نیروهای ارتش سوریه را در نزدیکی مرزهای خود با شمال لاذقیه هدف قرار داد تا بدین وسیله از پیشروی نیروهای سوری جلوگیری کند.

به گزارش فارس، نیروهای سوری و عراقی روز گذشته نیز موفق شدند در جبهه شمال غرب «الغنیمیه» روستاهای «اعید»، «تله باشوره» و «القسطل» را از لوث تروریست‌ها پاکسازی کنند.

گزارش کامل عملیات چند ماه گذشته در لاذقیه را در این لینک (اینجا) ملاحظه کنید.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: