تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۱ - ۰۲:۱۸ کد مطلب 87797

وزیر خارجه عربستان: بشار اسد باید برود، یا از طریق سیاسی یا جنگ

«عادل الجبیر» وزیرخارجه عربستان، بار دیگر تأکید کرد که رئیس‌جمهور سوریه چه از طریق سیاسی و چه جنگ، باید از کار برکنار شود. به گزارش پایگاه ۵۹۸، «عادل الجبیر» وزیر خارجه عربستان در گفت‌و‌گو با شبکه اسکای نیوز، گفت: بار دیگر باید بر اهمیت «ائتلاف اسلامی» در مبارزه با تروریسم تأکید کنیم. او همچنین در […]

«عادل الجبیر» وزیرخارجه عربستان، بار دیگر تأکید کرد که رئیس‌جمهور سوریه چه از طریق سیاسی و چه جنگ، باید از کار برکنار شود.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، «عادل الجبیر» وزیر خارجه عربستان در گفت‌و‌گو با شبکه اسکای نیوز، گفت: بار دیگر باید بر اهمیت «ائتلاف اسلامی» در مبارزه با تروریسم تأکید کنیم. او همچنین در حالی که مذاکرات ژنو در آستانه شروع شدن است، تأکید کرد که بشار اسد باید از قدرت کنار برود، چه از طریق گفت‌و‌گوهای سیاسی و چه به وسیله جنگ.

عربستان سعودی در تاریخ ۲۴ آذر اعلام کرد که ائتلافی موسوم به «ائتلاف نظامی اسلامی» برای مبارزه با تروریسم تشکیل داده است، از آن زمان به این سو، هیچ فعالیتی را از این ائتلاف ادعایی شاهد نبوده‌ایم.

قابل توجه اینکه، تکرار لزوم برکناری بشار اسد، زمانی صورت می‌گیرد که معارضان سوریه پذیرفته‌اند بدون پیش شرط در مذاکرات ژنو۳ حضور یابند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: