تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۰ - ۲۳:۰۶ کد مطلب 87798

خشکسالی عرضه و لیاقت؛ شکوفایی تخریب و تعلیق و تعطیلی

اینکه در زمان آقای احمدی نژاد نفت ۱۴۷ دلار شد و در زمان آقای روحانی به عدد تحقیر کننده ۲۴ دلار رسید! رابطه مستقیمی با میزان عرضه و توانایی افراد دارد. دولت احمدی نژاد لیاقت داشت و با تکیه بر سیاست خارجی فعال، نفت را با قیمت ۱۴۷ دلار می فروخت، حال شما هم اگر لیاقت همچین کاری را دارید نفت را طوری بفروشید که لااقل پول بشکه اش دربیاید!

میدان ۷۲/ حمید مشایخی راد: وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت یازدهم در جدیدترین اظهاراتش گفته:” یک نکته‌ی مهم این است که ما نباید خیلی تکیه خود را روی اعتبارات دولتی بگذاریم چون به هرحال شرایط متفاوت است. یک روز می‌شود که در دوران شکوفایی هستیم، مثل دوران هشت ساله آقای احمدی‌نژاد که حدود ۷۰۰ میلیارد دلار پول وارد این کشور شد و ما نفهمیدیم کجا رفت! یک وقتی هم هست که به خشکسالی این دوره می‌رسیم به‌طوری که یک مرتبه نفت ۱۴۷ دلاری به ۲۴ دلار می‌رسد.”

اول: اینکه در زمان آقای احمدی نژاد نفت ۱۴۷ دلار شد و در زمان آقای روحانی به عدد تحقیر کننده ۲۴ دلار رسید! رابطه مستقیمی با میزان عرضه و توانایی افراد دارد. دولت احمدی نژاد لیاقت داشت و با تکیه بر سیاست خارجی فعال، نفت را با قیمت ۱۴۷ دلار می فروخت، حال شما هم اگر لیاقت همچین کاری را دارید نفت را طوری بفروشید که لااقل پول بشکه اش دربیاید!

دوم: اگر درآمد دولت احمدی نژاد از نفت را همان رقمی که اقای جنتی ذکر فرموده اند بگیریم؛ باز هم رابطه مستقیمی با عرضه آن مرد که رفته است دارد. اگر هم ایشان بخواهند شکوفایی در دولت احمدی نژاد را مشاهده کنند، می تواند با مراجعه به شهرک های مسکن مهر در اقصی نقاط کشور یا مراجعه به روستاها و مسافرت از جاده هایی که عمرشان به اندازه ی عمر دولت مهر و عدالت است یا گذر از کنار سایت های هسته ای غرق در سیمان و ماهواره هایی که به فضا پرتاپ شده، هزاران دستاورد دولت های نهم و دهم را مشاهده کنند.

سوم: نهایت دستاورد دولت شما تا حال حاضر، تعطیلی مسکن مهر، قطع یارانه ۳ میلیون نفر و تخریب ۳۰ میلیارد دلار صنعت هسته ای با وعده تعلیق تحریم ها و برگرداندن ۳۲ میلیارد دلار پول بلوکه شده خودمان به کشور بوده است. یعنی این وسط چیزی گیر ما نیامده. این طرف تاسیسات هسته ای به ارزش ۳۰ میلیارد دلار را با دستان خودمان زیر سیمان کردیم و آن طرف اجازه دادند با ۳۲ میلیارد دلار پول خودمان ۹۰۰۰ تن گوجه فرنگی و تعدادی هواپیمای دسته دوم وارد کنیم که هنوز معلوم نیست آن هواپیماها به کشور وارد می شوند یا نه!

آقای جنتی، ما همواره برای شما و همکارانتان دعا می کنیم و بی صبرانه منتظر دوران شکوفایی پسابرجام وعده داده شده هستیم.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: