تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۱ - ۱۷:۰۴ کد مطلب 87826

اولتیماتوم برانکو به پرسپولیس

به گزارش پایگاه ۵۹۸، قرارداد برانکو ایوانکویچ با پرسپولیس تا پایان فصل جاری است و او انتظار دارد به سبک بسیاری از کشورهای تاپ فوتبال دنیا در ۶ ماه پایانی قرارداد فعلی اش ، تکلیف قرارداد فصل بعد مربی مشخص شود. برای همین است که بار دیگر در این مصاحبه جدید هم تاکید کرده است:«دوست […]

به گزارش پایگاه ۵۹۸، قرارداد برانکو ایوانکویچ با پرسپولیس تا پایان فصل جاری است و او انتظار دارد به سبک بسیاری از کشورهای تاپ فوتبال دنیا در ۶ ماه پایانی قرارداد فعلی اش ، تکلیف قرارداد فصل بعد مربی مشخص شود. برای همین است که بار دیگر در این مصاحبه جدید هم تاکید کرده است:«دوست دارم ۷ یا ۸ سال در ایران بمانم اما نمی توانم تا ابد منتظر پیشنهاد تمدید قرارداد از سوی پرسپولیس باقی بمانم و باید برای آینده ام تصمیم بگیرم.»

این اما یک عرف رایج در فوتبال ایران شده است که تیم ها تا پایان فصل اصلا به تمدید قرارداد برای سال های بعد فکر نکنند. اینکه از حالا تعهدی برای آینده شان ایجاد نکنند و همه فکر و ذکرشان تنها به دیدن امروز باشد. به همین دلیل مدیران پرسپولیس هم مدام مذاکرات بر سر تمدید قرارداد ۷۵۰ هزار دلاری برانکو را که برای سال های بعد احتمالا افزایش چشمگیری هم پیدا می کند ، مدام به تعویق می اندازند تا شاید در آینده برایش تصمیمی بگیرند. وقتی که لیگ تمام شود و تکلیف قرمزها هم مشخص شده باشد. اینکه آیا برانکو به وعده قهرمانی اش عمل می کند یا نه!

البته پرسپولیسی ها قول دادند بعد از بازی با سپاهان ، مذاکرات مقدماتی برای تمدید قرارداد برانکو را آغاز کنند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: