تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۱ - ۲۱:۴۹ کد مطلب 87838

حسن خمینی زود وارد عرصه شد

محمدجواد لاریجانی با بیان اینکه شیوه کاندیداتوری سیدحسن خمینی نوعی خشونت و تخاصم را دامن زد، گفت: با پمپاژ و رپرتاژ نمی‌شود فضل و علم فردی را اثبات کرد؛ اینکارهای بعضی اطرافیان، دون شأن سیدحسن است. به گزارش پایگاه ۵۹۸، محمدجواد لاریجانی در خصوص کاندیداتوری سیدحسن خمینی برای انتخابات مجلس خبرگان گفت: سیدحسن خمینی زود […]

محمدجواد لاریجانی با بیان اینکه شیوه کاندیداتوری سیدحسن خمینی نوعی خشونت و تخاصم را دامن زد، گفت: با پمپاژ و رپرتاژ نمی‌شود فضل و علم فردی را اثبات کرد؛ اینکارهای بعضی اطرافیان، دون شأن سیدحسن است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، محمدجواد لاریجانی در خصوص کاندیداتوری سیدحسن خمینی برای انتخابات مجلس خبرگان گفت: سیدحسن خمینی زود وارد عرصه شد، اگر جای او بودم ۵ سال صبر می کردم.

وی ادامه داد: با پمپاژ و رپرتاژ نمی‌شود فضل و علم فردی را اثبات کرد؛ اینکارهای بعضی اطرافیان، دون شأن سیدحسن است.

این تحلیل گر مسائل سیاسی ادامه داد: شیوه  کاندیداتوری سیدحسن خمینی نوعی خشونت و تخاصم را دامن زد.

محمدجواد لاریجانی همچنین در خصوص هاشمی رفسنجانی گفت: بر خلاف نظر  آقای هاشمی رفسنجانی، انتخاب آقای روحانی در سال ۹۲  یک انتخاب معمولی بود  شاید ایشان به سونامی علاقه دارد و می‌خواهد یک سونامی دیگری راه بیندازد.

وی در خصوص حضور هاشمی در انتخابات و نوع رفتار او گفت: تلخ‌ کامی های آقای هاشمی به خاطر شکست‌های پی درپی از مردم در انتخابات‌هاست.

محمدجواد لاریجانی ادامه داد: آقای هاشمی مورد احترام و محبت است ولی لازمه اینکه مردم کسی را دوست داشته باشند این نیست که به ریاست جمهوری اش رای دهند؛ ای کاش هاشمی به انتخابات نمی‌آمد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: