تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۲ - ۲۱:۳۲ کد مطلب 87972

طباطبایی:بزرگان‌حرمت‌شورای‌نگهبان‌رانگه‌دارند

یک استاد اخلاق درباره اهمیت شورای نگهبان به بعضی از سیاسیون توصیه کرد: که حرمت شورای نگهبان را نگه دارند که نیازی به تذکر دیگران نباشد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، حجت‌الاسلام سید مهدی طباطبایی در مراسم رونمایی از کتاب‌های “حقوق و زندگی” محسن اسماعیلی که در کتابخانه ملی برگزار شد با اشاره به اهمیت شورای […]

یک استاد اخلاق درباره اهمیت شورای نگهبان به بعضی از سیاسیون توصیه کرد: که حرمت شورای نگهبان را نگه دارند که نیازی به تذکر دیگران نباشد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، حجت‌الاسلام سید مهدی طباطبایی در مراسم رونمایی از کتاب‌های “حقوق و زندگی” محسن اسماعیلی که در کتابخانه ملی برگزار شد با اشاره به اهمیت شورای نگهبان اظهار داشت: بزرگان باید حرمت شورای نگهبان را نگه دارند تا نیازی به تذکر آنها نباشد.

وی تأکید کرد: امیدوارم مردم طبق توصیه‌های صورت گرفته در انتخابات شرکت جمعی داشته باشند که قطعاً  اینگونه است چرا که همه نظام را دوست دارند ولی گاهی نظریاتی داده می‌شود که مخل ورود همگان به انتخابات است.

این استاد اخلاق درباره ویژگی‌های محسن اسماعیلی نیز گفت: فقاهت، دیانت، تقوا، خوب فهمیدن و جرأت اظهار نظر از ویژگی‌های برجسته آقای اسماعیلی است.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: