تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۳ - ۰۹:۳۱ کد مطلب 87978

ده سال آینده کشور به دست جوانان احمدی نژادی می چرخد

جمع قابل توجهی از جوانان مومن و انقلابی و البته حامیان و علاقه مندان دکتر احمدی نژاد در دهه سوم و چهارم عمر به سر می برند، و تعدادی دیگر در دهه پنجم. یعنی تا ده سال بعد تعداد زیادی از این جوانان، در اوج تجربه و البته نشاط و طراوت در عرصه های مختلف اجتماعی، فرهنگی و سیاسی حضور فعال دارند.

میدان ۷۲/ کمال رستمعلی: جمع قابل توجهی از جوانان مومن و انقلابی و البته حامیان و علاقه مندان دکتر احمدی نژاد در دهه سوم و چهارم عمر به سر می برند، و تعدادی دیگر در دهه پنجم.

یعنی تا ده سال بعد تعداد زیادی از این جوانان، در اوج تجربه و البته نشاط و طراوت در عرصه های مختلف اجتماعی، فرهنگی و سیاسی حضور فعال دارند.

جوان احمدی نژادی که سابقه ی کار رسانه ای و اجتماعی جدی یا کار مدیریتی در سطوح مختلف را دارد، و امروز سی ساله است، ده سال بعد تازه چهل ساله و در اوج خواهد بود.

به همین ترتیب حتی کنش گر انقلابی که امروز پنجاه ساله است، تا ده سال بعد از بسیاری از وزرای امروز دولت آقای روحانی جوان تر خواهد بود.

این در حالی ست که بسیاری از مدیران و حامیان فعال و حاضر در صحنه ی آقای رفسنجانی، در سال های پایانی عمر به سر می برند و تا ده سال بعد، تقریبا هیچ کدام در عرصه های مختلف، حضور نخواهند داشت.

دولت آقای روحانی شاید آخرین امید برای پوست اندازی و ظهور نسل جدیدی از مدیران و فعالان حامی اندیشه های آقای رفسنجانی بود که چهره ی کاملا پیر و در آستانه ی پیری وزرای دولت، استانداران و مدیران استانی و شهرستانی، نشان داد که این جریان یا باوری به تربیت و به صحنه آوردن جوانان ندارد یا توان آن را.

در دولت نهم و دهم تعداد زیادی از جوانان، یا وارد عرصه های مهم اجرایی شدند یا به عنوان کنش گرانی پر نشاط در حوزه رسانه و نویسندگی و حتی چاپ و انتشار کتاب و سایر فعالیت های فرهنگی و سیاسی،ساخت فیلم و مستند و روزنامه نگاری و… درخشیدند.

جوان گرایی دولت دکتر احمدی نژاد به انتخاب شهرداران هم سرایت کرد و در سراسر کشور شاهد ظهور شهرداران جوان بودیم، شهردارانی که نیک می دانند، مدیون فضایی هستند که احمدی نژاد در اعتماد به جوانان، خلق کرد.

حالا حتی مقایسه ی چهره ی مدیران و فعالان احمدی نژادی، چهره ی طلاب و اساتید و علمای انقلابی و مومن و احمدی نژادی با فعالان حامی جناب رفسنجانی، آشکارا نشان می دهد تا ده سال آینده، کشورمان چه تصویر و محتوایی خواهد داشت.

به واسطه ی این افق و باور روشن و امید بخش است که در برابر این حجم از اتهام و توهین و دروغ و جعل و قصه پردازی،سکوت و صبر می کنیم و البته فارغ از بحث های زود گذر انتخاباتی، با لبخندی بر لب علامت پیروزی نشان دوربین ها می دهیم.

 1. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 7 Thumb down 8

  خیال خامی است

 2. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  خیر. همین جوانان با رسیدن به میانسالی وا می روند و دست از شعارهای انقلابی خود بر می دارند. اصلا هر کس از چهل سالگی عبور می کند با انقلاب خداحافظی می کند جز افرادی معدود.

 3. رویا :
  آیا موافقید؟ Thumb up 6 Thumb down 8

  شتر درخواب بیند ……

 4. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  همین ۸ سال که باعث ویرانی این مملکت شد کافی است.

 5. گیتی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  انشاءالله…..

 6. خواب :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  انشاالله همینطوره
  درود بر دکتر مردمی
  اکثریت کسانی که تا حالا برخورد داشتم حتی کسانی یک زمانی به دکتر بد می گفتند الان نظرشان عوض شده ملت ایران قدرشناس است و فریب هر کسی را نمی خورد.

 7. غریبه :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  بلا به دور.خدا نکنه دوباره دوباره احمدی نژاد سرکاربیاد.همون یکبار برای دو قرن ایران عقب افتادگی ایران کافیه

 8. مریم :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  ان شاءالله که همینطور خواهد بود

 9. ساری :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  خواب دیدند . احمدی نژاد برای همیشه حذف گردد .

 10. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  خیال خیلی خامی نیست دیگر سیاه بازی ها و سر کار کذاشتن مردم دارد به پا یان خط نزدیک می شو د ور نمی تو ان با و عده فریبنده و کذایی رای مردم را ستاند
  مردم بدنبال عدالت و حداقل در خو است های خو د هستند و تنها کسانی می تو انند این در خو است ها را به انجام رسانند که پایبند به خط انقلاب و ارزش های ان با شند نه بدنبال پست و گرو ه و حزب یعنی حا میان احمد ی نژاد و تفکر ایشان قادر ند به در خو است حق و عدالت مردم پا سخ دهند

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: