تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۳ - ۱۱:۰۴ کد مطلب 87994

پنج میلیون سی‌دی‌ سرشار از تهمت و افترا تهیه شده تا در دوران انتخابات توزیع شود

وزیر اطلاعات گفت: ما می‌دانیم فقط برای تهمت زدن و افترا از سوی برخی افراد در یک مورد بالغ بر پنج میلیون سی‌دی‌ غیرواقعی و سرشار از تهمت و افترا تهیه شده تا در دوران انتخابات توزیع شود و این یک هشدار است و با متخلفین برخورد شدید قانونی خواهد شد.

به گزارش میدان۷۲ سیدمحمود علوی شب گذشته در جمع مردم اسلامشهر در مسجد المهدی (عج) اظهار کرد: هنر امام راحل انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند و پس از آن همه آشوب و فتنه و توطئه‌های مختلف با حمایت‌های مردم و با تشکیل کمیته سپاه پاسداران و بسیج انقلاب شکوهمند اسلامی را در برابر توطئه‌های داخلی و خارجی حفظ کرد.

حجت‌الاسلام علوی افزود: در طول تاریخ بشر نزاع بین نور و ظلمت و حق و باطل بوده و سرانجام مبارزه با حق و باطل با پیروزی حق خواهد بود و خداوند هم بر آن تأکید کرده است و انقلاب اسلامی ایران هم نمونه بارز این مبارزه حق بر علیه باطل است که با لطف و عنایت خداوند و با رهبری امام خمینی(ره) به پیروزی رسید.

وی با بیان سیر تاریخ انقلاب اسلامی تصریح کرد: در شرایطی امام خمینی(ره) دست به مبارزه با استکبار و استبداد زدند که شرایط داخلی و خارجی این قیام وجود نداشت و اقشار مختلف دخیل در مبارزه دچار سردرگمی شده بودند و از مبارزه با ظلم مأیوس و ناامید گشته بودند.

وزیر اطلاعات افزود: امام خمینی(ره) با تدبیر خویش خلاء عدم وجود یک رهبر واحد را در کشور و با فریادهای خود قدرت و خون تازه‌ای را به روح مردم جامعه دمیدند و مردم را وارد عرصه جدید مبارزه با رژیم پهلوی نمودند و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را بین اقشار مختلف مردم فرهنگ ایثار و شهادت در راه رضای خدا وارد عرصه فرهنگ قیام کردند.

حجت‌الاسلام علوی با اشاره به تحولات سال ۵۴ به بعد در کشور بیان کرد: امام راحل بدون انجام اقدامات نظامی و مبارزه مسلحانه قیام در برابر استکبار جهانی را آغاز نمودند و با پشتوانه مردم این انقلاب را به پیروزی رسانده و عزت و سربلندی را برای مردم کشور به ارمغان آوردند.

عضو فقهای شورای نگهبان تأکید کرد: در دوران پس از رحلت امام خمینی(ره) مقام معظم رهبری هم انقلاب اسلامی را در مسیر ریلی قرار دادند که امروز جمهوری اسلامی ایران در اوج عظمت و امنیت قرار گرفته و از امنیتی بی‌بدیل برخوردار شده است.

وی با اشاره به تحولات اخیر در منطقه افزود: اشراف اطلاعاتی وزارت اطلاعات که نقطه کور ندارد تمام توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده و امنیت کاملی را به‌وجود آورده است؛ دشمن این را می‌فهمد که همه جای دنیا ناامن شده و ایران اسلامی در امنیت کامل به‌سر می‌برد.

وزیر اطلاعات در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و روز قدس و در پای صندوق‌های اخذ رأی همیشه این پیام را به دنیا داشته که ملت ایران در پناه رهبری و برپایه آرمان‌های انقلاب اسلامی استوار ایستاده و عدول نمی‌کند.

وی تأکید کرد: امسال دو عرصه راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات هفتم اسفند را در پیش داریم که بار دیگر مردم می‌توانند حماسه حضور خود را به نمایش بگذارند و مشت محکمی بر دهان دشمنان این انقلاب بکوبند.

حجت‌الاسلام علوی با تأکید بر حضور پرشور مردم در صحنه‌های دفاع از انقلاب گفت: هر رأی مردم ایران قبل از اینکه به صندوق رأی ریخته شود یک تیر به سوی دشمنان انقلاب بوده و باعث یأس و ناامیدی آنها می‌شود باید خود را آماده کنیم و به فراخوان رهبری لبیک بگوییم و پرشورتر از گذشته در پای صندوق‌های اخذ رأی حاضر شویم.

وی افزود: انتخابات در جمهوری اسلامی ایران با انتخابات کشورهای سکولار و لائیک فرق اساسی دارد در نظام جمهوری اسلامی منصب و مسئولیت‌ها لقمه نیستند که سر آنها دعوا شود بلکه این مسئولیت یک امانت است و کاندیداها و افراد مورد اعتماد مردم خودشان را آماده می‌کنند تا در این انتخابات شرکت کنند و خودشان را برای پذیرش مسئولیت در معرضارزیابی مردم قرار دهند.

وزیر اطلاعات با توصیه احزاب، جناح‌ها و کاندیداهای مختلف به رعایت اخلاق بیان کرد: راه رسیدن به هدف در حکومت اسلامی معصیت خدا نیست بلکه در نظام اسلامی باید در مسیر اخلاق و صداقت حرکت کرد و افراد توانمندی‌های خودشان را جهت اطلاع مردم بیان کنند و خود را در معرض امتحان قرار دهند نه اینکه از راه تهمت و افترا به دیگران برای خود رأی جلب کنند.

حجت‌الاسلام علوی گفت: ما باید انتخابات را به عرصه نمایش رفتار، ادب و احترام به دیگران تبدیل کنیم و از هرگونه بداخلاقی سیاسی و اقدامات خلاف قانون و دور از انتظار خودداری کنیم.

وی خاطرنشان کرد: ما اطلاع داریم که چه تعداد سی‌دی غیراخلاقی انتخاباتی از سوی چه کسانی عرضه می‌شوند؛ ما می‌دانیم فقط برای تهمت زدن و افترا از سوی برخی افراد در یک مورد بالغ بر پنج میلیون سی‌دی‌ غیرواقعی و سرشار از تهمت و افترا تهیه شده تا در دوران انتخابات توزیع شود و این یک هشدار است و با متخلفین برخورد شدید قانونی خواهد شد.

منبع:خبرگزاری دانشجو

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: