تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۳ - ۱۵:۲۵ کد مطلب 88029

تقاضای محسن بنگر از هوادارن

محسن بنگر عکس یادگاری خود با محمدرضا خلعتبری را منتشر کرده است. در آستانه بازی پرسپولیس – سپاهان در هفته هجدهم لیگ برتر، عده ای از هواداران پرسپولیس علیه محمدرضا خلعتبری بازیکن سپاهان شده اند و علیه این بازیکن جبهه گرفته اند. این قضیه به حدی مورد توجه قرار گرفته که در نشست مطبوعاتی پیش […]

محسن بنگر عکس یادگاری خود با محمدرضا خلعتبری را منتشر کرده است.

در آستانه بازی پرسپولیس – سپاهان در هفته هجدهم لیگ برتر، عده ای از هواداران پرسپولیس علیه محمدرضا خلعتبری بازیکن سپاهان شده اند و علیه این بازیکن جبهه گرفته اند. این قضیه به حدی مورد توجه قرار گرفته که در نشست مطبوعاتی پیش از بازی پرسپولیس – سپاهان هم از برانکو درباره آن سوال پرسیده شد.

برانکو البته گفت که در جریان این موضوع نیست، اما در هر حال عده ای از هواداران علیه خلعتبری که سابقه حضور در پرسپولیس را دارد، موضع گرفته اند. حالا در چنین شرایطی محسن بنگر عکسی یادگاری با محمدرضا خلعتبری گرفته و آن را منتشر کرده است. خلعتبری و بنگر البته رفاقت قدیمی دارند و آن ها بیش از یک دهه قبل، در شموشک نوشهر همبازی بوده اند. بنگر با انتشار این عکس قصد داشته به هواداران بگوید که در بازی با سپاهان، علیه خلعتبری شعار ندهند.

عکس یادگاری مدافع پرسپولیس با بازیکنی که هواداران علیه او هستند

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: