تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۳ - ۱۷:۲۶ کد مطلب 88038

افزایش یک میلیون نفری جمعیت کشور

از ابتدای سال جاری تاکنون یک میلیون و ۳۶۵ هزار و ۷۸ نفر متولد شده اند که ۶۹۸ هزار و ۹۱۹ نفر از این تعداد پسر و ۶۶۶ هزار و ۱۵۹ نفر دختر هستند. در این بین یک میلیون و ۶۴ هزار و ۷۶۰ نفر در نقاط شهری و ۳۰۰ هزار و ۳۱۸ نفر در […]

از ابتدای سال جاری تاکنون یک میلیون و ۳۶۵ هزار و ۷۸ نفر متولد شده اند که ۶۹۸ هزار و ۹۱۹ نفر از این تعداد پسر و ۶۶۶ هزار و ۱۵۹ نفر دختر هستند. در این بین یک میلیون و ۶۴ هزار و ۷۶۰ نفر در نقاط شهری و ۳۰۰ هزار و ۳۱۸ نفر در نقاط روستایی متولد شده اند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم: از ابتدای سال جاری تاکنون یک میلیون و ۳۶۵ هزار و ۷۸ نفر متولد شده اند که ۶۹۸ هزار و ۹۱۹ نفر از این تعداد پسر و ۶۶۶ هزار و ۱۵۹ نفر دختر هستند. در این بین یک میلیون و ۶۴ هزار و ۷۶۰ نفر در نقاط شهری و ۳۰۰ هزار و ۳۱۸ نفر در نقاط روستایی متولد شده اند.

از ابتدای سال جاری تاکنون نیز ۳۱۳ هزار و ۳۳۴ هزار نفر دار فانی را وداع گفته اند که ۱۶۶ هزار و ۶۷ نفر از آنها مرد و ۱۴۷ هزار  و ۲۶۷ زن هستند. ۲۰۰ هزار و ۵۳۳ نفر از افراد فوت شده در نقاط شهری و ۱۱۲ هزار و ۸۰۱ نفر در نقاط روستایی بوده اند.

۱۸ هزار و ۴۸۶ نفر از افراد فوت شده در گروه سنی ۰ تا ۱۴ سال، ۲۵ هزار و ۶۶ نفر در گروه سنی ۱۵ تا ۲۹ سال، ۸۴ هزار و ۲۸۶ نفر در گروه سنی ۳۰ تا ۶۴ سال و ۱۸۵ هزار و ۴۹۶ نفر در گروه سنی ۶۵ سال و بیشتر قرار دارند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: