تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۴ - ۱۸:۲۴ کد مطلب 88089

کلینتون: ائتلاف من ایران را پای میز مذاکره کشاند!

هیلاری کلینتون مدعی شد با تشکیل ائتلافی علیه ایران و وضع تحریم، تهران را به پای میز مذاکره کشاند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، هیلاری کلینتون در سخنرانی انتخاباتی روز سه شنبه خود گفت در صورتی که رئیس جمهور شود برای مبارزه با گروه تروریستی داعش در عراق و سوریه، سرباز به این کشورها نخواهد فرستاد.  […]

هیلاری کلینتون مدعی شد با تشکیل ائتلافی علیه ایران و وضع تحریم، تهران را به پای میز مذاکره کشاند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، هیلاری کلینتون در سخنرانی انتخاباتی روز سه شنبه خود گفت در صورتی که رئیس جمهور شود برای مبارزه با گروه تروریستی داعش در عراق و سوریه، سرباز به این کشورها نخواهد فرستاد. 

وی در ادامه گفت: من به سراغ آنها (داعش) در آنجا (عراق و سوریه) خواهم رفت. من می خواهم ائتلافی قدرتمند تحت رهبری آمریکا داشته باشیم که به سراغ سران و زیرساخت های آنها برود و از نیروهای عرب و کرد که در حال جنگ با آنها هستند پشتیبانی کند. اما من هیچ نیروی رزمی آمریکایی به عراق یا سوریه نخواهم فرستاد زیرا من فکر نمی کنم این بخشی از راهبردی هوشمندانه (برای مبارزه با داعش) باشد.

خبرگزاری صدا و سیما نوشت : نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا افزود: من قطعا تلاش خواهم کرد راه رسیدن پول و نیرو از خارج (به داعش) را بگیرم. ما همچنین باید در فضای مجازی نیز با آنها مبارزه کنیم. ما باید بیاموزیم که چگونه به عمق تبلیغات آنها و اینکه چگونه برای اقدامات خشونت آمیز خود جشن می گیرند، نفوذ کنیم. ما باید چگونگی افراطی شدن افراد در آمریکا و اروپا و جاهای دیگر را بیاموزیم و با آن مقابله کنیم.

کلینتون در بخش دیگری از سخنانش گفت: من می دانم که تشکیل ائتلاف چقدر دشوار است. من این کار را کرده ام. من ائتلافی تشکیل دادم که ایران را تحت تحریم ها قرار داد و این تحریم ها را به اجرا گذاشت و ایران را به پای میز مذاکره کشاند و به حصول توافقی انجامید که برنامه هسته ای تسلیحاتی این کشور را مهار کرد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: