تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۴ - ۱۵:۱۸ کد مطلب 88093

مومنی در گفتگو با میدان 72 نقل قول منتشر شده را تایید کرد:

رهبری فرموده بودند برای برکناری آقای مشایی از ریاست دفتر رئیس جمهور حجت شرعی ندارم

حجت الاسلام سید حسین مومنی خطیب مشهور در گفتگو با میدان ۷۲، نقل قول منتشر شده از سوی ایشان پیرامون نظر رهبری در مورد برکناری مشایی از ریاست دفتر رئیس جمهور را تایید کرد.

میدان ۷۲/ حجت الاسلام سید حسین مومنی خطیب مشهور در گفتگو با میدان ۷۲، نقل قول منتشر شده از سوی ایشان پیرامون نظر رهبری در مورد برکناری مشایی از ریاست دفتر رئیس جمهور را تایید کرد.

روز گذشته حمید مشایخی راد با انتشار خبری در کانال شخصی خود نوشت: حجت الاسلام سید حسین مومنی خطیب مشهور امشب در حاشیه مراسمی در قم اظهار داشت: در جلسه ای که تعداد زیادی از خطبای معروف حضور داشتند آقای قرائتی نقل کردند:” من و آقای جنتی خدمت مقام معظم رهبری رسیدیم و خطاب به آقا گفتیم: همانطور که به آقای احمدی نژاد فرمودید آقای مشایی را معاون اول نگذارند، بفرمایید رییس دفتر هم نباشند و جایی در دولت از ایشان استفاده نشود. حضرت آقا در پاسخ فرمودند: من برای نبودن آقای مشایی بر مسند معاون اولی دولت حجت شرعی داشتم، اما برای رییس دفتر رییس جمهور نبودنشان حجت شرعی ندارم. اگر شما چیزی دارید ارائه دهید.”

حجت الاسلام مومنی ادامه داد: در آن جلسه آقای نقویان نسبت به این پاسخ حضرت آقا اعتراض کرد و گفت: به همان دلیلی که نباید معاون اول گذاشته می شد، نباید به ریاست دفتر رییس جمهور هم نصب می شد که بلافاصله یکی از خطبای مشهور حاضر در جمع، خطاب به آقای قرائتی گفت: آقای قرائتی یکبار دیگر حرفت را تکرار کن، گویا این شیخ (نقویان) متوجه نشد که رهبری حجت شرعی خواستند!

 1. سائل :
  آیا موافقید؟ Thumb up 15 Thumb down 0

  این است رهبر وزعیم جامعه اسلامی زعیم عادل که برای حتی کوچکترین عمل حجت شرعی می خواهد که یقینا اگر ایشان می فرمودند نکته مورد اشاره را هم خوداقای مشائی وهم اقای دکتر احمدی نزاد لحظه ائی برای اجراءامر زعیم درنگج نمی کرد اما اقایان بزرگواری که دم اذ اطاعت ازامام می زنند این روزها درصداقت ادعایشان مردم شک کردند

 2. محمد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 10 Thumb down 7

  مظلوم ترین و بهترین مدیر احمدی نژاد آقای مشائی بود

 3. مهدی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 3

  “بسمه تعالی

  جناب آقای دکتر احمدی نژاد-ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

  با سلام و تحیت، انتصاب جناب (آقای) اسفندیار رحیم مشایی به معاونت رییس جمهور بر خلاف مصلحت جنابعالی و دولت و موجب اختلاف و سرخوردگی میان علاقمندان به شماست.

  تفسیر این چند کلمه خیلی ساده است.
  اگر مشایی کنار احدی نژاد باشد من به احمدی نژاد رای نمی دهم. والسلام

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: