تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۴ - ۲۱:۲۶ کد مطلب 88160

تذکر به افشارزاده و مدیرعامل سایپا

علیرضا علیپور گفت: مدیران محترم باشگاه‌ها از هرگونه اظهار نظر که یکپارچگی حقوق متقابل اعضا محترم لیگ را زیر سؤال ببرد، اجتناب کنند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، به نقل از سایت سازمان لیگ، حجت‌الاسلام علیرضا علیپور گفت: از همه مدیران محترم باشگاه‌ها درخواست می‌شود در التزام به مفاد بند ۸ ماده یکم آیین نامه رابطه […]

علیرضا علیپور گفت: مدیران محترم باشگاه‌ها از هرگونه اظهار نظر که یکپارچگی حقوق متقابل اعضا محترم لیگ را زیر سؤال ببرد، اجتناب کنند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، به نقل از سایت سازمان لیگ، حجت‌الاسلام علیرضا علیپور گفت: از همه مدیران محترم باشگاه‌ها درخواست می‌شود در التزام به مفاد بند ۸ ماده یکم آیین نامه رابطه باشگاه‌ها با لیگ با بررسی و ملاحظه دقیق آیین نامه و مقررات لیگ از هرگونه اظهار نظر که یکپارچگی حقوق متقابل اعضا محترم لیگ را زیر سؤال ببرد، اجتناب کنند.

وی افزود: آنچه به نقل از مدیران محترم باشگاه‌های استقلال و سایپای تهران در خصوص محرومیت بازیکنان منتسب در این هفته از مسابقات مطرح شده است حاکی از عدم اشراف و اطلاع کافی مدیران محترم از مقررات جاری مسابقات است.

این مقام مسئول گفت: کمیته نظارت و بازرسی ضمن تذکر به این مدیران تقاضا می‌کند که به منظور حفظ حقوق متقابل از اظهار نظر غیر منطبق با مقررات جداً اجتناب شود.

علیپور به محرومیت حنیف عمران‌زاده از باشگاه استقلال تهران و آندرانیک تیموریان از باشگاه سایپا اشاره کرد و گفت که این بازیکنان به دلیل مقررات آیین نامه انضباطی از حضور در مسابقات هفته هجدهم مسابقات لیگ برتر محروم شدند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: