تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۵ - ۱۷:۲۸ کد مطلب 88224

عکس/ هلاکت سرکرده داعش در یمن

رسانه‌های خبری از کشته شدن سرکرده گروه تروریستی داعش در یمن در یک حمله هوایی در جنوب این کشور خبر دادند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، «جلال بلعید» معروف به «ابوحمزه الزنجباری» سرکرده گروه تروریستی داعش در یک حمله هوایی در یمن به هلاکت رسید. یک منبع محلی پیش از این به خبرگزاری “شینهوا” گفته بود […]

رسانه‌های خبری از کشته شدن سرکرده گروه تروریستی داعش در یمن در یک حمله هوایی در جنوب این کشور خبر دادند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، «جلال بلعید» معروف به «ابوحمزه الزنجباری» سرکرده گروه تروریستی داعش در یک حمله هوایی در یمن به هلاکت رسید.

یک منبع محلی پیش از این به خبرگزاری “شینهوا” گفته بود که یک هواپیمای بدون سرنشین آمریکایی عصر چهارشنبه دو خودروی حامل عناصر گروه تروریستی القاعده در منطقه “المجازه” در بخش “الروضه” واقع در شرق شهر “عتق” مرکز استان شبوه در جنوب را بمباران کرد.

وی تاکید کرد که ۶ تن از عناصر گروه تروریستی القاعده در این کشته شدند و اجساد آنها تبدیل به خاکستر شد.

تاکنون مشخص نشده است که آیا بلعید در این حمله هوایی کشته شده است، کما اینکه گروه تروریستی داعش تاکنون کشته شدن این سرکرده خود در یمن را اعلام نکرده است.

بلعید بعد از ایجاد دو دستگی و اختلاف بین عناصر گروه تروریستی القاعده در یمن بر سر بیعت با داعش یا ماندن بر بیعت با القاعده در جزیره العرب، سرکردگی داعش را بر عهده گرفت.

برخی از رسانه ها نیز اعلام کردند که این سرکرده داعش و دو تن از همراهانش در پی حمله هوایی به خودروی حامل آنها بین زنجبار و شقراء در جنوب یمن کشته شدند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: