تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۵ - ۱۷:۲۲ کد مطلب 88227

دلار ارزان و سکه گران شد

صرافی های تهران امروز (پنجشنبه) هر دلار را با قیمت ۳۶۰۳ تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح جدید را با قیمت ۹۶۱ هزار و ۵۰۰ تومان می فروشند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم، صرافی‌های خیابان فردوسی امروز (پنجشنبه) هر دلار آمریکا را با قیمت ۳۶۰۳ تومان به مردم می فروشند این […]

صرافی های تهران امروز (پنجشنبه) هر دلار را با قیمت ۳۶۰۳ تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح جدید را با قیمت ۹۶۱ هزار و ۵۰۰ تومان می فروشند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم، صرافی‌های خیابان فردوسی امروز (پنجشنبه) هر دلار آمریکا را با قیمت ۳۶۰۳ تومان به مردم می فروشند این درحالیست که نرخ فروش این ارز دیروز ۳۶۳۵ تومان بود.

همچنین صرافی ها در بازار آزاد امروز یورو را با قیمت ۳۹۶۵ تومان و پوند انگلیس را با قیمت ۵۲۳۵ تومان به متقاضیان می‌فروشند.

سکه‌فروش‌های بازار سبزه‌میدان هم‌اکنون هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید را با قیمت ۹۶۱ هزار و ۵۰۰ تومان، سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم را با قیمت ۹۶۱ هزار تومان می فروشند. این درحالیست که نرخ فروش سکه در بازار دیروز تهران ۹۵۳ هزار تومان بود.

همچنین امروز نرخ فروش نیم‌سکه بهار آزادی را با قیمت  ۴۸۳ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی را با قیمت ۲۵۹ هزار تومان و سکه یک‌گرمی را با قیمت ۱۷۲ هزار تومان می‌فروشند.

دلیل اصلی افزایش قیمت طلا و سکه در بازار امروز تهران افزایش بهای جهانی طلاست چراکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۳۰۲٫۹  دلار و هر گرم طلای ۱۸عیار در بازار داخلی ۹۷ هزار و ۷۴۰ تومان قیمت خورده است.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: