تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۷ - ۱۹:۲۹ کد مطلب 88349

علی مطهری تأیید صلاحیت شد

رئیس جبهه مستقلین و اعتدال‌گرایان گفت: علی مطهری سرلیست جبهه مستقلین برای انتخابات مجلس دهم تأیید صلاحیت شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، قدرتعلی حشمتیان رئیس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، از تأیید صلاحیت علی مطهری خبر داد و گفت: سرلیست ما آقای علی مطهری از سوی شورای نگهبان […]

رئیس جبهه مستقلین و اعتدال‌گرایان گفت: علی مطهری سرلیست جبهه مستقلین برای انتخابات مجلس دهم تأیید صلاحیت شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، قدرتعلی حشمتیان رئیس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، از تأیید صلاحیت علی مطهری خبر داد و گفت: سرلیست ما آقای علی مطهری از سوی شورای نگهبان تأیید شده، لذا جبهه مستقلین و اعتدال‌گرایان روز ۲۰ بهمن طبق وعده قبلی لیست خود را مشخص و منتشر می‌کند.

وی افزود: برای پیشبرد اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران در راستای حفظ امنیت، آزادی تفکر و آزادی بیان و نجات مردم از وضعیت اقتصادی کنونی تلاش می‌کنیم و امیدواریم مجلس مستقل و معتدل داشته باشیم. 

رئیس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان گفت: تأیید یا ردصلاحیت بنده و امثال ما وقفه‌ای در کار جبهه مستقلین و اعتدالگرایان به وجود نخواهد آورد و این جبهه که با حضور ۳۸ حزب، جمعیت و تشکل سیاسی تشکیل شده، در انتخابات حضوری فعال خواهد داشت.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: