تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۸ - ۱۵:۰۲ کد مطلب 88424

حریف تراکتورسازی به AFC شکایت کرد

الهلال عربستان که در لیگ قهرمانان آسیا همگروه تراکتورسازی است پس از تغییر جدول بازی‌ها به خاطر مشکلات میان دو کشور به AFC شکایت کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از خبرگزاری دانشجو، بهانه تراشی‌ باشگاه‌های عربستانی در عدم برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در ایران نهایتا باعث شد تا جدول بازی‌ها دوباره تغییر […]

الهلال عربستان که در لیگ قهرمانان آسیا همگروه تراکتورسازی است پس از تغییر جدول بازی‌ها به خاطر مشکلات میان دو کشور به AFC شکایت کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از خبرگزاری دانشجو، بهانه تراشی‌ باشگاه‌های عربستانی در عدم برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در ایران نهایتا باعث شد تا جدول بازی‌ها دوباره تغییر کند و تاریخ ۲۵ اسفند AFC به دو کشور ایران و عربستان مهلت داد تا اختلافات خود را حل کنند در غیر این صورت بازی‌ها به کشوری ثالث منتقل می‌شود.

پس از این تصمیم AFC قرار شد بازی نمایندگان ایران در مرحله نخست لیگ قهرمانان آسیا با بازی‌های دیگر تغییر کند تا نمایندگان این دو کشور تا تاریخ ۲۵ اسفند روبروی هم قرار نگیرند. در نتیجه تغییراتی در جدول مسابقات اعمال شد.

اکنون باشگاه الهلال عربستان که در بهانه‌تراشی پیشگام است شکایتی را به AFC به خاطر تغییر جدول بازی‌ها ارائه داده است. این باشگاه سعودی رسما کمیته اجرایی مسابقات را مورد خطاب قرار داده است و به تنظیم زمان بازی‌ها اعتراض کرده است زیرا این تغییرات را به ضرر خود می‌داند.

قرار شد ابتدا الهلال دو بازی پشت سر هم(رفت و برگشت) مقابل پاختاکور ازبکستان انجام دهد سپس با برنده یکی از تیم‌های السد قطر یا الجزیره امارات دو بازی رفت و برگشت را انجام دهد. بعد از این بازی‌ها به مصاف تراکتوری‌سازی برود.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: