تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۸ - ۲۲:۳۰ کد مطلب 88460

«فرجی دانا» در دانشگاه تهران پست گرفت

با حکم رییس دانشگاه تهران، دکتر رضا فرجی‌دانا، به عنوان مشاورعالی رییس دانشگاه تهران انتخاب شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، در حکمی که امروز ۱۸ بهمن‌ماه به امضای دکتر محمود نیلی احمدآبادی رسیده، خطاب به دکتر فرجی‌دانا آمده است: «نظر به سوابق علمی، پژوهشی، اجرائی و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم […]

با حکم رییس دانشگاه تهران، دکتر رضا فرجی‌دانا، به عنوان مشاورعالی رییس دانشگاه تهران انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، در حکمی که امروز ۱۸ بهمن‌ماه به امضای دکتر محمود نیلی احمدآبادی رسیده، خطاب به دکتر فرجی‌دانا آمده است: «نظر به سوابق علمی، پژوهشی، اجرائی و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم با حفظ وظایف آموزشی و پژوهشی، به عنوان مشاور عالی اینجانب منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به پروردگار متعال و همیاری همکاران دانشگاهی فرهیخته، مومن و متعهد، اینجانب را در اعتلای بیش از پیش جایگاه علمی دانشگاه همراهی نموده و در انجام وظایف محوله موفق و مؤید به تأییدات الهی باشید».

گفتنی است دکتر رضا فرجی‌دانا، استاد دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران است و پیش از این مسئولیت‌های متعددی همچون ریاست دانشگاه تهران و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را بر عهده داشته است.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: