تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۹ - ۱۳:۲۸ کد مطلب 88479

آبی پاکی وزارت ورزش روی دست عرب‌ها

وزارت ورزش و وزارت خارجه به همراه فدراسیون فوتبال درباره بازی با تیم های عربستانی تصمیم گرفتند و فقط در ایران بازی خواهند کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، بعد از ماجرای سفارت عربستان، فدراسیون فوتبال و تیم های عربستان اعلام کردند برای بازی های لیگ قهرمانان به ایران نخواند آمد و همین باعث تنش های […]

وزارت ورزش و وزارت خارجه به همراه فدراسیون فوتبال درباره بازی با تیم های عربستانی تصمیم گرفتند و فقط در ایران بازی خواهند کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، بعد از ماجرای سفارت عربستان، فدراسیون فوتبال و تیم های عربستان اعلام کردند برای بازی های لیگ قهرمانان به ایران نخواند آمد و همین باعث تنش های در فدراسیون فوتبال آسیا AFC شد. عربستانی ها اعلام کردند به هیچ عنوان در ایران بازی نخواهند کرد و بازی های تیم های آنها با نماینده های ایران باید در کشور ثالث برگزار شود. بعد از درخواست AFC ، فدراسیون فوتبال به همراه وزارت ورزش و وزارت امور خارجه جلسه ای برگزار کردند و تصمیم گرفتند تمام بازی های تمی های ایرانی با نمایندگان عربستان در ایران برگزار شود. حال باید دید فدراسیون فوتبال آسیا  در این باره چه تصمیم می گیرد.!!!

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: