تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۹ - ۱۱:۵۰ کد مطلب 88485

اطلاعیه دفتر رئیس جمهور سابق به مناسبت ۲۲ بهمن

دفتر رئیس دولتهای نهم و دهم با صدور اطلاعیه ای ، ضمن تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ، تاکید کرد که در یوم الله ۲۲ بهمن ، جهان بار دیگر شاهد برپایی امواج خروشان ملت مومن ، صبور ، مقاوم ،شجاع و تاریخ ساز ایران خواهد بود.

به گزارش میدان ۷۲ به نقل از مهرمردم، در تاریخ پرفراز و نشیب ملت تمدن ساز ایران، دهه فجر انقلاب اسلامی از درخشانی، شادابی، ارزش آفرینی و الهام بخشی ویژه ای برخوردار است.

دهه فجر و ۲۲ بهمن ۵۷، در واقع رویشی پرافتخار و شتابی بی نظیر در حرکت جامعه بشری به سوی شکوفایی فطرت الهی و بازیابی حقیقت انسانی است.

خروش آسمانی ملتی بزرگ، با هدایت و پیشقراولی مردی آسمانی نه تنها عامل براندازی حکومت دیکتاتوری خشن و تحت حمایت قدرت های فاسد جهانی و استقرار نظام مردمی جمهوری اسلامی، بلکه یک جهش بزرگ در سیر تکاملی جامعه بشری برای برپایی توحید، عدالت، عشق و آزادی در سرتاسر جهان و از جنس و در راستای رسالت انبیاء الهی است.

انقلاب اسلامی ترجمان بیداری، شکوفایی و تحول نوع انسان در این عصر و پایه گذار همگرایی جهانی در برابر تحقیر انسان، ظلم، تجاوز و سلطه گری و تجلی مطالبه عمومی ارزش های جهان شمول الهی و انسانی است.

سی و هفت سال از این باز تولد مبارک می گذرد و هر بهار و در بهار سی و هشتم، ملت شریف و هوشمند و فرزندان برومندش نسل از پی نسل، آگاه تر، انقلابی تر، عزیزتر، عدالت طلب تر و آزادی خواه ترند و موج جهانی تحول انسانی توفنده تر از قبل تمام مرزهای مصنوعی ساخته شیطان را در می نوردد.

موانع و اغواگری های پیچیده و پی در پی شیطانیان نتوانسته و نخواهد توانست کوچکترین خدشه ای در تداوم این کمال جویی جهانی تا نیل به قله آرمانهای انسانی و الهی و حاکمیت جهانی انسان کامل، حضرت مهدی (عج) ایجاد نماید و به لطف الهی، اراده های در هم تنیده و زلال ملت ها همه موانع ریز و درشت را از میان برخواهد داشت.

در ۲۲ بهمن۱۳۹۴ بار دیگر جهان شاهد برپایی امواج خروشان ملتی مومن، صبور، مقاوم، شجاع و تاریخ ساز خواهد بود و خادمان ملت در دولت¬های نهم و دهم نیز همچون قطراتی در اقیانوس عظیم مردم رشید و موحد، هویت حقیقی می یابند.

بار دیگر ایام الهی دهه فجر و روز عظیم ۲۲ بهمن را به رهبری عزیز و گرانقدر انقلاب اسلامی و ملت بزرگ و همه ملت های عالم تبریک عرض می نمائیم.

یاد و نام امام راحل، آن بزرگمرد آزادی خواه و آزادیبخش و یاران وفادارش به ویژه شهیدان، جانبازان، آزادگان و ایثارگران را گرامی می داریم و بر ملت سروقامت و فداکار ایران درود می فرستیم.

از خداوند منان سلامتی و عزت روزافزون رهبری انقلاب و همه مردم و استقرار توحید، عدالت، عشق و آزادی در سراسر جهان در لوای یگانه هستی، حضرت ولی عصر(عج) را مسئلت داریم.

دفتر رئیس دولت های نهم و دهم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: