تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۱۹ - ۲۱:۵۴ کد مطلب 88505

بارش برف سه محور شریانی کشور را مسدود کرد

مدیر سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور با اشاره به مسدود بودن ۳ محور شریانی کشور به دلیل بارش برف، گفت: تردد در محور فیروزکوه با زنجیر چرخ امکان پذیر است. به گزارش پایگاه ۵۹۸، یاسر خالدی در گفتگو با مهر به آخرین وضعیت راه‌های کشور اشاره کرد و اظهار داشت: در حال حاضر به […]

مدیر سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور با اشاره به مسدود بودن ۳ محور شریانی کشور به دلیل بارش برف، گفت: تردد در محور فیروزکوه با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، یاسر خالدی در گفتگو با مهر به آخرین وضعیت راه‌های کشور اشاره کرد و اظهار داشت: در حال حاضر به دلیل بارش برف، محورهای چالوس و هراز و آزادراه قزوین – زنجان حدفاصل صاعین قلعه تا ابهر مسدود است.

وی افزود: آزادراه قزوین-رشت که به دلیل بارش برف مسدود شده بود، با تلاش عوامل راهداری بازگشایی شد.

مدیر سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور با اشاره به اینکه محورهای فرعی شمشک-دیزین، پونل-خلخال، سروآباد-پاوه، زنجان-طارم  و گنجنامه-تویسرکان هم مسدود است، افزود: بارش‌ها در استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، مازندران، اردبیل، زنجان، همدان، البرز، تهران، کردستان، سمنان، گیلان، قزوین، خراسان شمالی، قم و گلستان ادامه دارد و در ارتفاعات این استان‌ها بارش برف را داریم.

خالدی با بیان اینکه در حال حاضر تردد در محور فیروزکوه با زنجیر چرخ امکان پذیر است، گفت: پیش بینی می‌شود از فردا صبح سه شنبه، شرق کشور به سمت استان‌های خراسان رضوی، شرق سمنان و گلستان با بارش برف همراه باشد.

به گفته وی، محور ایرانشهر – سرباز در استان سیستان بلوچستان به دلیل انجام عملیات راهداری مسدود شده است.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: