تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۰ - ۱۱:۱۶ کد مطلب 88541

دیوار آتش رسانه ای اصلاحات؛

برنامه ویژه اصلاح طلبان برای مطرح کردن احمدی نژاد به عنوان نماد اصولگرایی!

از سوی دیگر هرچند که در فضای مجازی و خبرگزاری ها و سایت های اینترنتی اصلاح طلبان نسبتا ضعیف هستند ولیکن با وجود شبکه های اجتماعی و توان بالا دراین حوزه نگرانی چندانی از فضای مجازی نداریم.

به گزارش میدان ۷۲،به نقل از تهران پرس، جریان اصلاح طلب برای پوشش و پشتیبانی رسانه ای انتخابات برنامه ریزی ویژه ای کرده است. شنیده های خبرنگار تهران پرس حاکی از آن است که این جریان در آستانه دو انتخابات مجلس دهم و خبرگان تصمیمات ویژه رسانه گرفته است.
طرح دیوار آتش رسانه ای که توسط استراتژیست های رسانه ای این جریان مطرح شده است شامل مجموعه ای کامل از عملیات های رسانه ای در قالب های گوناگون علیه جریان رقیب و بعضا برخی نهادهای حاکمیتی می باشد.
بنابراین گزارش در آخرین جلسه افراد برجسته این جریان مطرح شده که بیش از ۸۰ درصد رسانه های کاغذی متعلق به اصلاح طلبان است و رسانه های جریان رقیب توان چندانی در این عرصه ندارند . از سوی دیگر هرچند که در فضای مجازی و خبرگزاری ها و سایت های اینترنتی اصلاح طلبان نسبتا ضعیف هستند ولیکن با وجود شبکه های اجتماعی و توان بالا دراین حوزه نگرانی چندانی از فضای مجازی نداریم.
این گزارش حاکی است در جلسه مذکور وظایف اصلی رسانه های مکتوب که نقش مهم در خط دهی و فضاسازی رسانه ای دارند به مجموعه (غ.ک) که دارای تعداد زیادی نشریه مکتوب می باشد محول شده است. همچنین برنامه ریزی برای شبکه های اجتماعی و کانال های خبری به (م.ق) که در مجموعه ای در خیابان هفت تیر تعداد زیادی از کانال های تلگرامی را مدیریت می کند واگذار شده است.راه اندازی کمپین های مختلف،شایعه سازی و پخش اخبار کذب با توجه به ضریب نفوذ شبکه های اجتماعی از جمله وظایف این مجموعه است.
از دیگر وظایف این مجموعه انتشار احتمالی برخی سخنان یا پیام و تصویر رییس دولت اصلاحات در روزهای پایانی منتهی به انتخابات و ایجاد آمادگی برای برخورد احتمالی با این رسانه ها و تندکردن فضا و استفاده از شرایط هیجانی جامعه می باشد.انتشار اخبار کذب و تهییج کننده علیه برخی نهادهای حاکمیتی از جمله برنامه های این جریان رسانه ای است.
یکی دیگر از برنامه های این جریان که توسط یکی از سران فتنه به رسانه های اصلاح طلب سفارش شده است،مطرح کردن احمدی نژاد به عنوان نماد اصولگرایی و انتشار برخی سخنان نامعتبر و منسوب به وی و پخش گسترده در رسانه ها در راستای ایجاد اختلاف و ناامیدی بین جریان اصولگرایی می باشد.

میدان ۷۲ بارها از بی اخلاقی این رسانه ها انتقاد کرده و همواره تاکید داشته است که دکتر احمدی نژاد هیچ برنامه انتخاباتی در سال ۹۴ نخواهد داشت.

  1. ناشناس :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    خدف اصلاح طلبان این است که اصوللگرایان را وادار کنند که هر چه بیشتر از احمدی نژاد اعلام برائت کنند. به این ترتیب مردم از اصولگرایان رویگردان می شوند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: