تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۲۱ - ۰۱:۵۶ کد مطلب 88574

ایران رایانه ده‌ها مقام نظامی اسرائیل را هک کرد

منابع خبری رژیم صهیونیستی گزارش دادند که ایران ده‌ها رایانه وزارت جنگ و ارتش اسرائیل را هک کرده است. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، کانال ۱۰ تلویزیون اسرائیل، روز سه‌شنبه مدعی شد که ایران ده‌ها رایانه وزارت جنگ و ارتش رژیم‌صهیونیستی را هک کرده و به اطلاعات آن‌ها دست یافته‌اند.  «آلون بن […]

منابع خبری رژیم صهیونیستی گزارش دادند که ایران ده‌ها رایانه وزارت جنگ و ارتش اسرائیل را هک کرده است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، کانال ۱۰ تلویزیون اسرائیل، روز سه‌شنبه مدعی شد که ایران ده‌ها رایانه وزارت جنگ و ارتش رژیم‌صهیونیستی را هک کرده و به اطلاعات آن‌ها دست یافته‌اند. 

«آلون بن داوید» خبرنگار این شبکه نوشته است که این حمله سال گذشته میلادی رخ داده و در جریان آن رایانه‌های مقامات وزارت جنگ اسرائیل، که اغلب آن‌ها مقامات ارشد امنیتی بوده‌اند، هدف قرار گرفته است.

این شبکه ادعا کرده است که هویت هکر اصلی پشت این حمله شناسایی شده است. به ادعای این شبکه، هکرها به سپاه پاسداران ایران وابسته بوده‌اند. 

یکی از افرادی که رایانه وی هدف حمله قرار گرفته و اطلاعاتش از دست رفته، رئیس پیشین ستاد مشترک ارتش اسرائیل است. هویت این فرد مشخص نشده، اما گفته می‌شود که این رئیس پیشین، «بنی گانتز» است که سال گذشته جای خود را به «گادی ایزنکوت» داد. 

به نوشته سایت کانال ۱۰ تلویزیون اسرائیل، هنوز حجم دقیق خسارت وارد شده، مشخص نیست.

این شبکه ادعا کرده است که ایران در سال گذشته ۱۸۰۰ نفر را مورد حمله سایبری قرار داده که صدها نفر از آن‌ها اسرائیلی و اغلب این اسرائیلی‌ها هم افسران ارشد کنونی و سابق ارتش بوده‌اند. به ادعای این گزارش، رژیم صهیونیستی چند ماه قبل از این عملیات اطلاع یافته و نهایتا آن را متوقف کرده است.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: