تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۶ - ۱۷:۲۰ کد مطلب 88596

کاهش ۲درصدی حوادث‌چهارشنبه سوری تهران نسبت به سال گذشته

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از کاهش ۲.۱ درصدی حوادث چهارشنبه سوری نسبت به سال گذشته خبر داد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، سیدجلال ملکی به آخرین آمار سازمان آتش‌نشانی از حوادث چهارشنبه آخر سال اشاره کرد و گفت: طبق آمار سازمان آتش‌نشانی سال گذشته ۲۴۷ مورد آتش‌سوزی در چهارشنبه پایان سال رخ داده بود که ۱۴۱ مورد […]

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از کاهش ۲.۱ درصدی حوادث چهارشنبه سوری نسبت به سال گذشته خبر داد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، سیدجلال ملکی به آخرین آمار سازمان آتش‌نشانی از حوادث چهارشنبه آخر سال اشاره کرد و گفت: طبق آمار سازمان آتش‌نشانی سال گذشته ۲۴۷ مورد آتش‌سوزی در چهارشنبه پایان سال رخ داده بود که ۱۴۱ مورد از آنها ناشی از حوادث ناشی از چهارشنبه‌سوزی بود.

وی ادامه داد: در شب گذشته نیز ۲۴۰ مورد آتش‌سوزی رخ داد که ۱۳۸ مورد از آنها مربوط به حوادث ناشی از چهارشنبه پایان سال بود. بنابراین در مجموع شاهد کاهش ۲٫۱ درصدی حوادث در این شب بوده‌ایم.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تصریح کرد: سال گذشته ۴ مورد انفجار و امسال ۳ مورد انفجار منجر به مصدومیت رخ داد که تعداد مصدومیت ناشی از این حوادث نسبت به سال گذشته نیز ۴ مورد کاهش داشته است.

وی افزود: علی‌رغم اینکه معابر شهر تهران در شب گذشته شلوغ بود اما کاهش حوادث نشان می‌دهد که به سمت ایمن‌ برگزار کردن چنین جشن‌هایی در حرکت هستیم.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: