تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۶ - ۱۸:۲۶ کد مطلب 88608

مسکو:‌ حضور نظامی روسیه در سوریه ادامه می‌یابد

به گزارش مشرق، «اوگنی لوکیانوف» معاون دبیرکل شورای امنیت روسیه اعلام کرد، حضور نظامی روسیه در پایگاه دریایی طرطوس و پایگاه هوایی «حمیمیم»‌ در سوریه ادامه خواهد داشت تا به حملات علیه تروریست‌ها ادامه دهیم. بنا بر گزارش خبرگزاری «اسپوتنیک»، لوکیانوف امروز چهارشنبه گفت، موضع روسیه درباره ضرورت نابودی سازمان‌های تروریستی در سوریه موضعی پایدار […]

به گزارش مشرق، «اوگنی لوکیانوف» معاون دبیرکل شورای امنیت روسیه اعلام کرد، حضور نظامی روسیه در پایگاه دریایی طرطوس و پایگاه هوایی «حمیمیم»‌ در سوریه ادامه خواهد داشت تا به حملات علیه تروریست‌ها ادامه دهیم.

بنا بر گزارش خبرگزاری «اسپوتنیک»، لوکیانوف امروز چهارشنبه گفت، موضع روسیه درباره ضرورت نابودی سازمان‌های تروریستی در سوریه موضعی پایدار است و به مبارزه علیه تروریسم ادامه خواهیم داد.

وی در گفت‌وگو با خبرگزاری «ریانووستی» گفت: هدف اصلی عملیات نیروی هوایی ما در سوریه حفاظت از مرزهای روسیه در قبال تروریست‌ها از جمله تروریست‌های فعال در داخل سوریه و کشورهای مشترک‌المنافع بوده است.

این مقام روسی همچنین تأکید کرد، نزدیک به ۲ هزار تروریست در عملیات هوایی چند ماه گذشته روسیه در سوریه به هلاکت رسیده‌اند.

لوکیانوف در پایان خاطرنشان ساخت،‌حضور نظامی روسیه همچنان در سوریه باقی خواهد ماند و حملات علیه تروریست‌ها از طریق این حضور دریایی و هوایی ادامه خواهد یافت.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: