تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۷ - ۰۲:۲۹ کد مطلب 88641

اخطار وزارت خزانه‌داری آمریکا به «مسترکارت» به دلیل نقض تحریم‌های ایران

وزارت خزانه‌داری آمریکا روز چهارشنبه در بیانیه‌ای شرکت خدمات مالی آمریکایی «مسترکارت» را به نقض تحریم‌های ایران متهم کرد. به گزارش مشرق، وزارت خزانه‌داری آمریکا روز چهارشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد شرکت خدمات مالی آمریکایی «مسترکارت» به دلیل داشتن حساب در دو بانک ایرانی که واشنگتن آنها را به همکاری با گروه‌های تروریستی متهم کرده، […]

وزارت خزانه‌داری آمریکا روز چهارشنبه در بیانیه‌ای شرکت خدمات مالی آمریکایی «مسترکارت» را به نقض تحریم‌های ایران متهم کرد.

به گزارش مشرق، وزارت خزانه‌داری آمریکا روز چهارشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد شرکت خدمات مالی آمریکایی «مسترکارت» به دلیل داشتن حساب در دو بانک ایرانی که واشنگتن آنها را به همکاری با گروه‌های تروریستی متهم کرده، اخطار نقض تحریم‌های ایران دریافت کرده است.

مطابق این بیانیه، اداره کنترل دارایی‌های وزارت خزانه‌داری آمریکا چند حساب غیرفعال بانکی مسترکارت در بانک‌های ملی و صادرات شناسایی کرده است.

در بیانیه وزارت خزانه‌داری آمریکا آمده است: «مستر کارت در جایگاه شرکتی بزرگ و پیشرفته از لحاظ اقتصادی که با بانک‌های و سایر موسسات مالی سر و کار دارد، بایستی حساب‌ها، بودجه‌ها، بهره‌ها و املاکش را اعلام کند.»

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: