تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۷ - ۰۳:۰۳ کد مطلب 88646

دستگیری یک مظنون در حادثه انفجار بازار

فرمانده نیروی انتظامی در تشریح آخرین جزئیات به دست آمده از حادثه انفجار عصر امروز بازار تهران، از دستگیری یک مظنون خبر داد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم، سردار حسین اشتری با اشاره به وقوع انفجار عصر امروز در محدود بازار تهران در تشریح اقدامات انجام شده در این خصوص اظهار کرد: […]

فرمانده نیروی انتظامی در تشریح آخرین جزئیات به دست آمده از حادثه انفجار عصر امروز بازار تهران، از دستگیری یک مظنون خبر داد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از تسنیم، سردار حسین اشتری با اشاره به وقوع انفجار عصر امروز در محدود بازار تهران در تشریح اقدامات انجام شده در این خصوص اظهار کرد: پس از وقوع این حادثه همکاران ما، تیم‌های چک و خنثی و همچنین کارشناسان مربوطه سریعا در محل حاضر شدند و محل را مورد بررسی دقیق قرار دادند.

فرمانده ناجا افزود: در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شده است که ترکیبی از مواد شیمیایی که در ساخت مواد محترقه به کار می‌رود عامل انفجار بوده است.

وی خاطر نشان کرد: در حال حاضر بررسی‌ها در خصوص چرایی وقوع این حادثه در دست انجام است و به دنبال آن هستیم که چگونه این مواد که احتمالا برای ساخت ترقه در چهارشنبه آخر سال قرار بود مورد استفاده قرار گیرد منفجر شده است.

سردار اشتری گفت: در این حادثه ماموران پلیس به یک نفر مشکوک شدند و با هماهنگی مسئولان قضایی این فرد دستگیر شد.

فرمانده ناجا با تاکید بر این که بررسی‌های تکمیلی کماکان در حال انجام است، اظهار کرد: در این حادثه ۳۹ نفر مجروح شدند که متاسفانه حال ۲ نفر از مجروحان مساعد نیست ولی مابقی مصدومان حادثه اخیر به صورت سرپایی مداوا شده‌اند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: