تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۷ - ۰۴:۰۴ کد مطلب 88652

گل‌محمدی: در اصفهان شرایط متفاوت خواهد بود

سرمربی ذوب آهن گفت: دروازه‌بانان دو تیم موقعیت‌های خوبی را از بازیکنان گرفتند. به گزارش مشرق، سرمربی ذوب‌آهن بعد از تساوی مقابل بنیادکار در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، گفت: ‌بازی خیلی سختی بود، البته پیش‌بینی می‌کردیم که این بازی به این شکل برگزار شود. در دفاع خوب بودیم و در حمله هم موقعیت‌هایی داشتیم […]

سرمربی ذوب آهن گفت: دروازه‌بانان دو تیم موقعیت‌های خوبی را از بازیکنان گرفتند.

به گزارش مشرق، سرمربی ذوب‌آهن بعد از تساوی مقابل بنیادکار در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، گفت: ‌بازی خیلی سختی بود، البته پیش‌بینی می‌کردیم که این بازی به این شکل برگزار شود. در دفاع خوب بودیم و در حمله هم موقعیت‌هایی داشتیم که نتوانستیم به خوبی از آنها استفاده کنیم. دروازه‌بانان دو تیم موقعیت‌های خوبی را از بازیکنان حریف گرفتند.

وی افزود: هر دو تیم موقعیت‌هایی داشتند، اما درنهایت تساوی هم نتیجه بدی نبود. در اصفهان شرایط متفاوت خواهد بود و آنجا ما به شیوه دیگر‌ی بازی خواهیم کرد.

سرمربی ذوب‌آهن ادامه داد: لخویا، النصر و بنیادکار کیفیت خوبی دارند وهر ۴ تیم گروه شانس صعود دارند اما ما امیدوار هستیم که در ادامه نتایج بهتری کسب کنیم و به مرحله بعد صعود کنیم.

گل‌محمدی در مورد بازی مقابل تیم‌های عربستانی در کشور ثالث، گفت: در حال حاضر هیچ چیزی مشخص نیست. اجازه بدهید تصمیم نهایی گرفته شود و سپس من در این مورد اظهارنظر خواهم کرد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: