تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۷ - ۰۵:۱۶ کد مطلب 88659

بایرن باخت را برد و حذف را با صعود عوض کرد

مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان اروپا با صعود مقتدرانه بارسا در نیوکمپ با شکست آرسنال و برتری بایرن مقابل یوونتوس با گل‌های که در وقت اضافه به ثمر رساند دنبال شد. به گزارش مشرق، بایرن مونیخ که با ۲ گلی که در تورین به ثمر رسانده بود با حاشیه امنیت بیشتری پا به میدان گذاشت […]

مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان اروپا با صعود مقتدرانه بارسا در نیوکمپ با شکست آرسنال و برتری بایرن مقابل یوونتوس با گل‌های که در وقت اضافه به ثمر رساند دنبال شد.

به گزارش مشرق، بایرن مونیخ که با ۲ گلی که در تورین به ثمر رسانده بود با حاشیه امنیت بیشتری پا به میدان گذاشت اما یوونتوس با انگیزه در همان ۳۰ دقیقه اول با حمله و دفاع متمرکز ۲ بار دروازه نویر باز کرد و پیش افتاد و با همین نتیجه نیمه اول خاتمه یافت.در نیمه دوم بایرن که تغییر تاکتیک داده بود و کاملا به بازی در کنارها و ارسال روی آورده بود ۲ بار از همین برنامه به گل رسید و بازی را به تساوی کشاند تا دیدار به وقت اضافه کشیده شود.شاگردان پپ که انگیزه بیشتری برای صعود داشتند در وقت اضافه ۲ گل دیگر به ثمر رساندند و راهی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان شدند.

گل های بازی را پل پوگبا در دقیقه ۵ و خوان کودرادو در دقیقه ۲۸ برای یووه و دو گل بایرن را لواندوفسکی در دقیقه ۷۳ و توماس مولر در دقیقه ۹۰، آلکانترا در دقیقه ۱۰۸ و کینگزلی کومان در دقیقه ۱۱۰ به ثمر رساند.

دیدار رفت دو تیم با تساوی ۲ بر ۲ در تورین خاتمه یافته بود.

در نهایت در مجموع ۲ دیدار رفت و برگشت بایرن مونیخ با نتیجه ۶ بر ۴ مقابل نماینده ایتالیا به پیروزی رسید.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: