تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۷ - ۱۰:۲۷ کد مطلب 88668

هلاکت ده ها تروریست داعشی در درگیری با ارتش سوریه

ده ها عضو گروه تروریستی داعش در۲۴ ساعت گذشته در درگیری با ارتش و نیروهای مردمی سوریه کشته شدند. به گزارش مشرق به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، یگان های ارتش سوریه در ۲۴ ساعت گذشته حملات شدید و گسترده ای را به مواضع و محل تجمع اعضای گروه تروریستی داعش در اطراف میدان […]

ده ها عضو گروه تروریستی داعش در۲۴ ساعت گذشته در درگیری با ارتش و نیروهای مردمی سوریه کشته شدند.

به گزارش مشرق به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، یگان های ارتش سوریه در ۲۴ ساعت گذشته حملات شدید و گسترده ای را به مواضع و محل تجمع اعضای گروه تروریستی داعش در اطراف میدان نفتی ‘التیم’، کوه ‘الثرده’ و آموزشگاه رانندگی در۶ کیلومتری شهر دیرالزور انجام دادند.

در این حمله ده ها تروریست داعشی کشته و دو خودرو مجهز به تیربار ۲۳ میلیمتری و یک تانکر انتقال نفت منهدم شد و بسیاری از تروریست ها در میدان نفتی التیم و دانشکده نفت محاصره شدند.

یکی از یگان های ارتش نیز شماری از تروریست ها را در نزدیکی دانشگاه الجزیره در البغیلیه در حومه غربی دیرالزور به هلاکت رساند و یک خودرو حامل تروریست های داعش را با سرنشینان منهدم کرد.

در حومه شرقی دیرالزور نیز در روستای ‘حویجه صکر’ یک خودرو حامل تیربار سنگین و یک خمپاره انداز متعلق به تروریست های تکفیری منهدم شد و پنج تروریست به هلاکت رسیدند.

نیروهای ارتش سوریه، یورش تروریست به اطراف فرودگاه دیرالزور، شهرک صنعتی و کوه المقابر را دفع و شماری از تروریست ها را ازپای درآوردند.

یگان های ارتش سوریه با همکاری گروه های مقاومت مردمی، با تروریست های داعش، که به تپه راهبردی ۹۰۰ در رشته کوهای الهیال در غرب شهر تدمر حمله کرده بودند به شدت درگیر شدند و علاوه بر دفع حمله، شماری از تروریست ها را کشتند.

تپه راهبردی ۹۰۰ بلندترین قله رشته کوهای هیال با ارتفاع ۹۳۹ متر بر شهر تدمردر حومه شرقی حمص مشرف است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: