تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۷ - ۱۲:۳۲ کد مطلب 88673

برف خراسان‌شمالی را سفیدپوش کرد

بروز تغییرات جوی در آخرین روزهای سال باعث شد تا برف و سرما استان خراسان شمالی که بارش‌های کم برف را در زمستان داشته، این استان را فرا بگیرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد، بارش برف در استان خراسان شمالی از نخستین ساعات امروز و پس از بارش باران […]

بروز تغییرات جوی در آخرین روزهای سال باعث شد تا برف و سرما استان خراسان شمالی که بارش‌های کم برف را در زمستان داشته، این استان را فرا بگیرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از خبرگزاری فارس از بجنورد، بارش برف در استان خراسان شمالی از نخستین ساعات امروز و پس از بارش باران شروع به باریدن کرده و بر اساس گزارش‌های هواشناسی اکثر مناطق استان را فرا گرفته است.

برخلاف زمستان‌های سال‌های گذشته که بیشترین بارش‌ها و زمستان واقعی خراسان شمالی در دی ماه چهره خود را نشان می‌داد، اما از اول فصل زمستان امسال شهروندان این استان هوای معتدل و بدون بارش را تجربه کردند.

اما این شرایط از روز گذشته دستخوش تغییرات آب و هوایی شد و ابتدا بارش باران و سپس امروز بارش برف در خراسان شمالی را شاهد هستیم.

البته این بارش‌ها طی دو روز اخیر بسیاری از مردم و  کشاورزان استان خراسان شمالی را برای داشتن سالی پربرکت خوشحال کرد.

مدیرکل هواشناسی خراسان شمالی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد اظهار کرد: بارش‌ها در استان تا فردا در استان ادامه خواهد داشت.

مجتبی جلالی بیان داشت: این بارش‌ها همراه با کاهش هوا در استان است که باید تدابیر لازم از سوی مردم در این زمینه اندیشیده شود.

وی در عین حال هوای خراسان شمالی در نخستین روز از سال جدید را بدون بارنگی و صاف پیش‌بینی کرد.

مدیرکل هواشناسی خراسان شمالی گفت: البته از اواسط هفته آینده با بروز تغییرات جوی هوای استان با بارش‌ها همراه خواهد بود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: