تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۷ - ۱۷:۳۷ کد مطلب 88705

برگزاری مراسم تحویل سال در گلزار شهدای چیذر

مراسم تحویل سال در گلزار شهدای چیذر و در کنار قبور مطهر شهدای این گلزار واقع در آستان مقدس امامزاده علی اکبر(ع) چیذر، یک ساعت قبل از آغاز سال ۹۵ شروع می‌شود. به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، مردم هر ساله در ساعت تحویل سال حضور چشمگیر و خوبی در جوار مزار مطهر شهدای […]

مراسم تحویل سال در گلزار شهدای چیذر و در کنار قبور مطهر شهدای این گلزار واقع در آستان مقدس امامزاده علی اکبر(ع) چیذر، یک ساعت قبل از آغاز سال ۹۵ شروع می‌شود.

به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، مردم هر ساله در ساعت تحویل سال حضور چشمگیر و خوبی در جوار مزار مطهر شهدای گلزار شهدای چیذر دارند که امسال نیز همچون سال‌های گذشته خاطره خوبی از نخستین ساعت سال ۹۵ در کنار شهدا به جا خواهند گذاشت.

مراسم تحویل سال در گلزار شهدای چیذر واقع در آستان مقدس امامزاده علی اکبر(ع) یک ساعت قبل از آغاز سال شروع می‌شود. این مراسم با برنامه‌های متنوعی از جمله اجرای گروه سرود، تواشیح، شعرخوانی و مداحی همراه خواهد بود و تا ساعتی بعد از آغاز سال ۱۳۹۵ نیز ادامه خواهد داشت.

موزه شهدا در گلزار شهدای چیذر واقع در آستان مقدس امامزاده علی اکبر(ع) چیذر همه روزه در ایام نورورز از صبح تا غروب باز است و پذیرای بازدید مردمی خواهد بود.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: