تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۷ - ۲۲:۰۵ کد مطلب 88724

بارش برف‌وکولاک در محورهای هراز وفیروزکوه

مدیر راهداری اداره‌کل راه و شهرسازی استان تهران گفت: اکنون در محورهای هراز و فیروزکوه بارش شدید برف و کولاک وجود دارد و دستگاه‌های امدادرسان شهرستان دماوند برای مقابله با حوادث احتمالی در حالت آماده‌‌باش قرار دارند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، از صبح امروز بارش شدید برف و باران در واپسین […]

مدیر راهداری اداره‌کل راه و شهرسازی استان تهران گفت: اکنون در محورهای هراز و فیروزکوه بارش شدید برف و کولاک وجود دارد و دستگاه‌های امدادرسان شهرستان دماوند برای مقابله با حوادث احتمالی در حالت آماده‌‌باش قرار دارند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس، از صبح امروز بارش شدید برف و باران در واپسین روزهای آخر سال در اقصی نقاط شهرستان دماوند آغاز شده است و تاکنون نیز ادامه دارد.

بارش شدید برف و باران در حالی است که درختان در بعضی از نقاط شهرستان دماوند شکوفه کردند و با بارش برف این درختان سفیدپوش شدند که احتمال سرمازندگی آنها نیز وجود دارد.

با توجه به بارش شدید برف و کولاک در محورهای هراز و فیروزکوه کلیه نیروهای امدادی، انتظامی و خدماتی شهرستان دماوند در حالت آماده‌باش قرار گرفته‌اند تا در صورت بروز حوادث خدمات‌رسانی کنند.

*ترافیک روان در جاده‌های استان تهران/ محور هراز نیمه‌سنگین است

مدیر راهداری اداره‌کل راه و شهرسازی استان تهران دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شرق استان تهران با اشاره با بارش برف و باران در محورهای شرق این استان اظهار کرد: تمام‌ محورها و راه‌ها باز است و مشکلی وجود ندارد.

ذکریا صفرزاده با بیان اینکه تردد در محورهای استان تهران روان است، افزود: تنها در محور هراز به صورت مقطعی شاهد ترافیک نیمه‌سنگین هستیم.

*ترافیک نیمه‌سنگین در محور فیروزکوه

فرمانده پلیس‌راه دماوند- فیروزکوه نیز دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شرق استان تهران در خصوص وضع ترافیکی در محور فیروزکوه اظهار کرد: با توجه به آغاز سفرهای نوروزی، اکنون ترافیک به سمت جاده‌های منتهی به پایتخت و استان مازندران نیمه‌سنگین است.

علی نیک‌روش افزود: در محور فیروزکوه شاهد بارش شدید برف و کولاک به همراه مه‌گرفتگی هستیم که لازم است تا رانندگان صبر و حوصله پیشه کنند و فاصله طولی خود را خودروی جلویی را رعایت و از سبقت و سرعت غیرمجاز خوددداری کنند.

وی تصریح کرد: محدودیت تردد انواع تریلر و کامیون از امروز در محور فیروزکوه اعمال شده و تا هشت فروردین‌ماه سال جدید ادامه خواهد داشت.

فرمانده پلیس‌راه دماوند- فیروزکوه ادامه داد: نیروهای گشت پلیس راه در طول این محور حضور دارند و تردد خودروها و مسافران را کنترل می‌کنند؛ همچنین لازم است تا رانندگان برای آغاز سفر خود زنجیرچرخ نیز به همراه داشته باشند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: