تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۲:۱۱ کد مطلب 88781

فرمانده نیروی دریایی سپاه خبر داد:

ساخت نماد دستگیری ملوانان آمریکایی در یادمان‌های دریایی

سردار فدوی با اشاره به ساخت نمادی از دستگیری ملوانان آمریکایی در خلیج فارس جهت بازدید کاروان‌های راهیان نور دریایی گفت: تصاویر و عکاس‌هایی از این اتفاق بزرگ در رسانه‌ها وجود دارد و نمادی برای دستگیری این ملوانان در یادمان‌های دریایی ساخته می‌شود.

به گزارش میدان ۷۲، دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه در گفتگو با “دفاع پرس” در جهاد رسانه‌ای شهید رهبر با اشاره به ساخت نمادی از دستگیری ملوانان آمریکایی در خلیج فارس جهت بازدید کاروان‌های راهیان نور دریایی گفت: تصاویر و عکاس‌هایی از این اتفاق بزرگ در رسانه‌ها وجود دارد و نمادی برای دستگیری این ملوانان در یادمان‌های دریایی ساخته می‌شود.

وی با بیان اینکه راهیان نور دریایی هرساله در استان‌های هرمزگان و بوشهر برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: زائران کاروان‌های راهیان نور در حال حاضر از یادمان‌های دریایی خارک و تنگه هرمز که رزمندگان زیادی در این منطقه جنگیدند و به شهادت رسیدند، بازدید می‌کنند.

فدوی تصریح کرد: راهیان نور دریایی همانند راهیان نور زمینی توسعه نیافته است و توسعه راهیان نور دریایی نیازمند شناور و دیگر امکانات است و ما به دنبال گسترش حضور کاروان‌های راهیان نور در یادمان‌های دریایی هستیم.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: