تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۲:۳۴ کد مطلب 88785

در حرم رضوی صورت می‌گیرد؛

ترجمه و پخش همزمان سخنرانی رهبر انقلاب به سه زبان

سخنرانی رهبر معظم انقلاب در نخستین روز فروردین ماه سال جدید در حرم مطهر رضوی به سه زبان عربی، اردو و انگلیسی ویژه زائران غیرایرانی ترجمه و پخش می‌شود.

fi ‘chva ldnhk 72T

مراسم باشکوه دیدار عاشقان و ولایتمداران با حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب در نخستین روز سال جدید از ساعت ۱۵:۳۰ با تلاوت قرآن از سوی صدرالحافظ حرم رضوی آغاز می شود.

سخنرانی ولی امر مسلمین به طور همزمان به سه زبان اردو، انگلیسی و عربی ترجمه و در رواق های دارالمرحمه، غدیر و کوثر ویژه زائران غیرایرانی پخش می شود.

بر اساس این گزارش، سخنرانی حضرت آیت الله خامنه ای در اتاق های گفت وگوی اینترنی «رضوی تاک» به سه زبان فارسی، انگلیسی و عربی به طور زنده نیز پخش می شود و مردم سراسر دنیا می توانند از طریق رضوی تاک از این مراسم بهره مند شوند.

پس از سخنرانی رهبر معظم انقلاب کتابچه «بهار در بهار» که شامل سخنرانی های اخیر رهبر انقلاب در حرم رضوی است، به زبان های عربی، انگلیسی و عربی ترجمه شده و بین زائران بارگاه ملکوتی حرم رضوی توزیع می شود.

گفتنی است، جهت بهره مندی هر چه بهتر زائران از این مراسم تمامی صحن های اماکن متبرکه مفروش و تحت پوشش صوت سراسری قرار می گیرد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: