تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۱۷:۳۰ کد مطلب 88796

در تمرین امروز تیم ملی فوتبال چه گذشت؟

آخرین تمرین تیم ملی در سال ۹۴ بسیار با نشاط و در حضور رئیس فدراسیون فوتبال برگزار شد. به گزارش مشرق، آخرین تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان در سال  ۹۴ صبح امروز (جمعه)  با حضور علی کفاشیان در مجموعه ورزشی پژوهشگاه نفت و از ساعت ۱۰:۵۰ برگزار شد. * ابتدا بازیکنان زیر نظرمربی بدنساز به […]

آخرین تمرین تیم ملی در سال ۹۴ بسیار با نشاط و در حضور رئیس فدراسیون فوتبال برگزار شد.

به گزارش مشرق، آخرین تمرین تیم ملی فوتبال کشورمان در سال  ۹۴ صبح امروز (جمعه)  با حضور علی کفاشیان در مجموعه ورزشی پژوهشگاه نفت و از ساعت ۱۰:۵۰ برگزار شد.

* ابتدا بازیکنان زیر نظرمربی بدنساز به دویدن دور زمین پرداخته و بدن‌های خود را گرم کردند.

* تمرین آقاوسط با حضور دروازه‌بانان در دو گروه انجام شد که با شوخی و خنده ملی‌پوشان همراه بود.

* سه دروازه‌بان حاضر در اردوی تیم ملی زیر نظر مربیان دروازه‌بانان مشغول به تمرین شدند.

* احمد شهیدی، همبازی اسبق علی دایی و افشین پیروانی در بانک تجارت در تمرین امروز حاضر بود که با استقبال گرم افشین پیروانی مواجه شد.

* علی کفاشیان که شب گذشته (پنجشنبه شب) از سوئیس برگشته است، صبح امروز در محل تمرین تیم ملی حضور پیدا کرد. او بعد از خوش و بش با کی‌روش  با حضور در کنار زمین جلسه‌ای با پیروانی برگزار کرد.

* کی‌روش با متری بزرگ مشغول متر کردن زمین پژوهشگاه صنعت نفت شد و با چیدن قیف مشخص کرد که بازیکنان به فوتبال درون تیمی بپردازند.

* بازی درون تیمی تیم ملی در دو گروه سفید و قرمز برگزار شد که دروازه‌بانان به تناوب در چهارچوب قرار می‌گرفتند. این بازی در زمین کوچک برگزار شد.

* علیرضا حقیقی که برای همراهی تیم ملی از پرتغال به تهران آمده است، امروز در کنار دیگر ملی‌پوشان تمرین نکرد و به استخر و سونا رفت.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: