تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۲۰:۲۶ کد مطلب 88805

هکرهای "ناشناس" ترامپ را هک کردند

گروه هکرهای ناشناس اعلام کرد که حسابهای اینترنتی و اطلاعات تلفن همراه دونالد ترامپ را هدف حمله اینترنتی قرار داده‌اند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ای‌بی‌سی‌نیوز، گروه هکرهای ناشناس اعلام کردند که دونالد ترامپ، نامزد پیشروی جمهوریخواهان در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا را هدف حمله اینترنتی قرار داده‌اند. یک از اعضای این گروه در […]

گروه هکرهای ناشناس اعلام کرد که حسابهای اینترنتی و اطلاعات تلفن همراه دونالد ترامپ را هدف حمله اینترنتی قرار داده‌اند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ای‌بی‌سی‌نیوز، گروه هکرهای ناشناس اعلام کردند که دونالد ترامپ، نامزد پیشروی جمهوریخواهان در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا را هدف حمله اینترنتی قرار داده‌اند.

یک از اعضای این گروه در فایلی ویدئویی با اعلام این خبر گفت: دونالد ترامپ جاه‌طلبی‌های خود در کاخ سفید را بر توسعه فاشیسم و ترس از بیگانگان و همچنین پیگرد مذهبی مسلمانان از طریق اتخاذ سیاستهای دیکتاتوری قرار داده است.

این گروه در پیام خود اعلام کرد: اکنون زمان اتحاد برای مبارزه با فاشیزم و متوقف ساختن هر دوره رایش چهارم پیشنهادی توسط دونالد ترامپ فاشیست است.

کمپیت ترامپ با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: دولت و مقامات اجرایی به دنبال بازداشت افرادی هستند که در تلاش برای هک کردن اکانت‌ها و اطلاعات تلفن ترامپ بوده‌اند.

یک مقام دولتی تایید کرد که مقامات فدرال درحال بررسی این پرونده هستند.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: