تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۸ - ۲۲:۱۱ کد مطلب 88817

هشدار پوتین به مقامات ورزشی روسیه به خاطر افزایش دوپینگ

رئیس جمهوری روسیه از مقامات ورزشی این کشور خواست تا قوانین ضد دوپینگ به صورت شدیدتر در کشورش اجرا شود. به گزارش مشرق، کمیته بین المللی المپیک (IOC) در بیانیه ای از ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه خواستار اقدام عملی شدیدتر علیه دوپینگ در کشورش شد. در جلسه روز چهارشنبه دولت روسیه، پوتین درخواست کرد تا […]

رئیس جمهوری روسیه از مقامات ورزشی این کشور خواست تا قوانین ضد دوپینگ به صورت شدیدتر در کشورش اجرا شود.

به گزارش مشرق، کمیته بین المللی المپیک (IOC) در بیانیه ای از ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه خواستار اقدام عملی شدیدتر علیه دوپینگ در کشورش شد.
 
در جلسه روز چهارشنبه دولت روسیه، پوتین درخواست کرد تا قوانین ضد دوپینگ به صورت فشرده تر اجرا شود. وی خواستار همکاری بیشتر با آژانس ضد دوپینگ، کمیته بین المللی المپیک و فدراسیون های جهانی شد. این درخواست پس از رسوایی اخیر روسیه است که منجر به تعلیق این کشور از سوی فدراسیون جهانی دوومیدانی شد.
 
پوتین همچنین از مقام های ورزشی روسیه در خصوص افزایش مثبت تست دوپینگ ملدونیوم انتقاد کرد و به آنها هشدار داد برای جلوگیری از ترویج هر توطئه ای تلاش کنند.
 
کمیته بین المللی المپیک می گوید: این یک بیانیه قوی است که نشان می دهد یک تعهد روشن توسط مقامات روسیه برای مقابله با این مشکل وجود دارد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: