تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۴:۱۹ کد مطلب 88860

شرایط برای محاصره داعش در تدمر مهیاست

ستاد کل ارتش روسیه از فراهم بودن شرایط برای محاصره تروریست‌های داعشی در تدمر واقع در حمص خبر داد. به گزارش مشرق به نقل از العهد، ژنرال «سرگئی رودسکوی» رئیس اداره عملیات ستاد کل ارتش روسیه تاکید کرد که شرایط لازم برای محاصره تروریست‌های داعشی در تدمر و شکست نهایی آنها مهیا است. وی افزود […]

ستاد کل ارتش روسیه از فراهم بودن شرایط برای محاصره تروریست‌های داعشی در تدمر واقع در حمص خبر داد.

به گزارش مشرق به نقل از العهد، ژنرال «سرگئی رودسکوی» رئیس اداره عملیات ستاد کل ارتش روسیه تاکید کرد که شرایط لازم برای محاصره تروریست‌های داعشی در تدمر و شکست نهایی آنها مهیا است.

وی افزود ارتش سوریه تپه‌های اطراف تدمر را به کنترل خود در آورده و راههای امدادرسانی به تروریستها را مسدود کرده است.

رودسکوی اظهار داشت که نیروهای مسلح سوریه و نیروهای معارض ملی با پشتیبانی جنگنده‌های روسیه عملیات گسترده‌ای برای آزادسازی تدمر از چنگال داعش آغاز خواهند کرد.

رئیس اداره عملیات ستاد کل ارتش سوریه در ادامه افزود که جنگنده‌های این کشور روزانه بین ۲۰ الی ۲۵ سورتی پرواز برای هدف قراردادن گروه تروریستی داعش و النصره در سوریه انجام می‌دهند.

این ژنرال روسی تاکید کرد که مقدمات برای بازگشت جنگنده‌ها و نیروهای این کشور از سوریه به روسیه طبق برنامه از پیش تعیین شده در حال انجام است.

رودسکوی افزود که روند آشتی در سوریه بدون بازگشت است. اقداماتی که ارتش روسیه به منظور حمایت از گفتگوها بین طرفهای درگیر در سوریه انجام داده است به تقویت نظام آتش‌بس در این کشور کمک می‌کند.

وی تصریح کرد تعداد بیشتری از گروههای معارض به آتش‌بس می‌پیوندند و این اطمینان در ما ایجاد شده است که این روند بدون بازگشت است.

رئیس اداره عملیات ستاد کل ارتش روسیه گفت که مرکز آشتی این کشور از روز اجرای آتش بس یعنی ۲۷ فوریه گذشته تاکنون ۲۴۷ مورد نقض آتش‌بس ثبت کرده است که ۵ مورد آن در طول ۲۴ ساعت گذشته صورت گرفته است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: