تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۹:۲۵ کد مطلب 88875

۸ تصمیم کمیته ارتباطی نوروزی

محمود واعظی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام، ۸ تصمیم و اولویت کمیته نوروزی حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات را تشریح کرد. وی شناسایی نقاط پرتردد در هریک از شهرها و جاده های کشور و تقویت آنتن دهی متناسب با ازدحام آن نقطه، پاسخگویی مناسب مراکز پاسخگویی تعیین شده و بررسی و شناسایی […]

محمود واعظی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام، ۸ تصمیم و اولویت کمیته نوروزی حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات را تشریح کرد.

وی شناسایی نقاط پرتردد در هریک از شهرها و جاده های کشور و تقویت آنتن دهی متناسب با ازدحام آن نقطه، پاسخگویی مناسب مراکز پاسخگویی تعیین شده و بررسی و شناسایی نقاط پرحادثه جاده های کشور به منظور پوشش دهی آنتن مناسب را از جمله اولویتهای مدنظر برای برقراری ارتباطات بدون اختلال در ایام نوروز عنوان کرد.

وزیر ارتباطات گفت: استفاده از آنتن های BTS سیار و توزیع بهینه آن برای پوشش حداکثری در مناطق مختلف و پرتردد، ارسال پیامک تغییر تنظیمات موبایل برای پیشگیری از رومینگ بین المللی در نقاط مرزی، هماهنگی و تعامل مدیران مناطق برای رفع مشکلات ارتباطی و مخابراتی و اطلاع رسانی عمومی درباره تمهیدات نوروزی به مشترکان از جمله تصمیمات اخذ شده از سوی کمیته ارتباطات نوروز است.

واعظی اضافه کرد: تسریع در پاسخگویی به شکایات دریافتی از سامانه ۱۹۵ و دیگر مراکز پاسخگویی رسمی از دیگر برنامه های مدنظر ستاد نوروزی وزارت ارتباطات است.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: