تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۲۰:۲۷ کد مطلب 88878

ظریف با اردوغان دیدار کرد

شبکه خبری «تی.آر.تی» ترکیه گزارش داد که «محمد جواد ظریف» وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز شنبه در جریان سفر به ترکیه با «رجب طیب اردوغان» با رئیس جمهور این کشور دیدار کرده است. به گزارش این شبکه، این دیدار در استانبول صورت گرفته است. وی در فرودگاه در پاسخ به سؤال خبرنگاران گفت: ما […]

شبکه خبری «تی.آر.تی» ترکیه گزارش داد که «محمد جواد ظریف» وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران امروز شنبه در جریان سفر به ترکیه با «رجب طیب اردوغان» با رئیس جمهور این کشور دیدار کرده است.

به گزارش این شبکه، این دیدار در استانبول صورت گرفته است.

وی در فرودگاه در پاسخ به سؤال خبرنگاران گفت: ما به دنبال بهترین روابط اقتصادی با ترکیه در مرحله پسابرجام هستیم. همچنین با توجه به تهدیدات مشترک، تبادل نظر در خصوص مسائل و تحولات منطقه‌ای از جمله اهداف مهم این سفر است.

وزیر خارجه ایران همچنین اخیرا سفری به شش کشور جنوب شرق آسیا و اقیانوسیه راه‌های گسترش مناسبات با این کشورها پس از برجام را بررسی و مورد رایزنی قرار داد.

احمد داود اوغلو نخست‌وزیر ترکیه ۱۵ اسفند ماه سال جاری سفری دو روزه به ایران داشت. قرار بود ظریف مرداد ماه امسال در سفری به منطقه پس از برجام به ترکیه سفر کند که این سفر لغو شد.

Let’s block ads! (Why?)

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: